Vatan Bilgisayar Çok Sayıda Personel Alıyor!

Vatan Bilgisayar faal hizmet sunduğu noktalarda çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nelerdir, hangi şartlar aranıyor?

Vatan Bilgisayar Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin teknoloji satış mağazaları arasında en yaygın olarak bilineni ve büyüme oranlarında başarılı ile ilerleyen firmalarından bir tanesi olarak bilinen Vatan Bilgisayar yüzde 100 Vatan Aile iştirakı 1983 yılında kuruldu ve 2020 yılı itibari ile Türkiye geneli toplam 150'ye yakın mağazaya ulaştı. Mağazalarında çalışan onlarca kişi ve yurt geneli bünyesinde istihdam etmekte olan çok sayıda kişi ile hizmetlerine ara vermeden devam eden Vatan Bilgisayar aralıklarla yeni ilanlar yayımlıyor. Sizler için Vatan Bilgisayar tarafından yeni yayımlanan güncel 48 kişilik ilanı derledik.

Alınacak Pozisyonlar Nedir?

Vatan Bilgisayar bünyelerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacak. Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre Satış & Kasa Personeli, Kasa Personeli - Sancaktepe, Kasa Personeli - Sancaktepe, Engelli Personel, Temizlik Görevlisi, Satış Temsilcisi, Müşteri Hizmetleri, Depo Personeli - Eskişehir , Teknik Servis Personeli, pozisyonları için personel alımı yapılmaktadır. Türkiye geneli güncel 48 ilan yayımlandı ve personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki aranan şartlar nelerdir ve nasıl başvuru yapılır?

Aranan Şarlar ve Başvuru Detayları

Vatan Bilgisayar genel şartlar olarak En az lise mezunu ve tam bir teknoloji kurduysan, Teknoloji alışverişlerinin aranan simasıysan, Yeni çıkan teknolojik ürünlerden önce senin haberin oluyorsa, Perakendecilik ve teknoloji sektörlerinde kariyer hedefliyorsan, “Müşterinin ihtiyacını gözünden anlarım” diyorsan 3.000 kişilik geniş bir ailenin en yeni üyesi olmak istiyorsan senin için en doğru yer burası! sloganını kullanmaktadır. Resmi başvurular için hemen aşağıda yer alan linki takip ederek müracaatlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Resmi Link: https://bit.ly/3dLvwNB

YORUM EKLE