Vakıf Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Personeller Alacak! Önlisans Mezunu

İŞKUR üzerinden ilan yayınlayan Vakıf Katılım Bankası bünyesine, ilan şartlarını taşıyan adaylar arasından gişe yetkilisi personel alımları yapılacaktır. Yapılacak bu alımlara başvuru şartları ve detayları haberimizde yer almaktadır...

Vakıf Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Personeller Alacak! Önlisans Mezunu

Vakıf Katılm Bankası, yeni personel alımlarına hazırlanıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımlarında, gişe yetkilisi kadrosuna alımların olacağı ifade edilmiştir. En az önlisans mezunu olan adayların başvuru yapabileceği bu ilanda, temel başvuru şartlarının yanı sıra ek niteliklere de ihtiyaç duyulmaktadır. Banka tarafından yayımlanan ilana yönelik yapılan duyuruda, analitik düşünme becerisi olan, en az önlisans mezunu olan, bilgisayar başında görevini yapmasına engel rahatsızlığı bulunmayan, iyi derecede bilgisayar kullanabilen, kamu haklarından mahrum bırakılmamış, takım çalışmasına yatkın, sağlık problemi bulunmayan, ifade becerisi gelişmiş kişiler olması gerektiği aktarılmaktadır.

GİŞE YETKİLİSİ PERSONEL ALIMLARI YAPILIYOR

Önlisans mezunu olan adaylara yönelik olarak yayımlanan bu personel alımına başvurular, İŞKUR üzerinden alınmaktadır. Yapılan alımlara başvurabilmek için İŞKUR üye profilinizin bulunması gerekmektedir. İş arayan durumunuzun aktif ve ilan şartlarına uygun olduğundan eminseniz, ilanlara kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Başvurularda hak mağduriyeti ve problem yaşamak istemeyenler İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapmakta olan iş ve meslek danışmanlarına başvuru yapabilirler. Yürütülen alım sürecine yönelik görüşmeler banka tarafından sağlanacak ve değerlendirmelere yönelik bilgilendirmeler adaylara ulaştırılacaktır. Başvuru yapacak kişilerin güleryüzlü, dış görünüşüne dikkat eden, iletişim kurmayı seven ve etkili olabilen, kendini geliştirmeye açık, bilgisayar ve telefon kullanımına bir engeli bulunmayan kişiler olunması istenmektedir. Bu alımlar engelli personel kadrosuna yapılacaktır. İlanla alakalı tüm bilgilere ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLAN BAĞLANTISI> https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00004890541&isyeriTuru=%C3%96zel

UYGULAMALARI İNDİR, İLANLAR CEBİNE GELSİN

İOS>TIKLA

ANDROİD> TIKLA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacer Eren
Hacer Eren - 4 yıl Önce

Bu ilan engelliler için lütfen belirtin insanlar yanılmasın.