Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı az önce yayımladığı duyuru ile Uzman Erbaş sonuçlarının açıklandığını bildirdi. Sorgulama ekranı haberde.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş sonuçlarını açıkladı. Az Önce Komutanlığın resmi İnternet adresinde sonuç duyurusu yayımladı. Daha önce Eylül ayında yayımladığı Uzman Erbaş Alımı ilanına göre 300 Uzman Erbaş Adayı alımı için başvuru almıştı. Adaylar başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra sonuçları açıklandı ve mülakatlara başladılar. Yapılan sınav sonucuna göre sınav sonuçları açıklandı.

300 Uzman Erbaş Alımı Yapılacak!

Tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamlamış olan adayların göreve başlama işlemleri gerçekleştirilecek. Bu yönde Sahil güvenlik komutanlığı 300 uzman Erbaş alımları 7 farklı branşta olmak üzere Topçu, Serdümen, İkmal (Aşçı), Kurbağa adam, Muhafız, Motorcu (Yara/Savunma), Motorcu alanlarında alım yapılacak.

SONUÇ SORGULAMA DUYURUSU:

Sahil Güvenlik Komutanlığından 3 Şubat 2022 tarihi ile gelmiş olan duyuruya göre "2021 yılı Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Temini Sınav Sonuçları" duyurusuna göre adaylar sonuçlarını T.C. kimlik numarası ile sorgulama ile yapılacaktır.

SONUÇ SORGULAMA EKRANI BURADA

YORUM EKLE