Sahil Güvenlik Komutanlığı Askeri Personel Alıyor!

Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbeli askeri personel alıyor. Peki detaylar nedir?

Sahil Güvenlik Komutanlığı Askeri Personel Alıyor!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunan ve Türkiye'nin dört bir yanında görevlerine devam etmekte olan Sahil Güvenlik Komutanlığı her sene profesyonel orduya geçiş sürecinden dolayı çok sayıda askeri personel alımı gerçekleştirmektedir.

Bu sene İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığının ne zaman askeri personel alımı yapacağı büyük bir merak ile beklenirken sonunda geçtiğimiz günlerde Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından hazırlanan ilan kamuoyuna duyuruldu. Buna göre Sahil Güvenlik Komutanlığı çok sayıda askeri personel alıyor peki hangi sınıflar için alım yapıyor ve diğer detaylar nedir?

HANGİ SINIFLAR İÇİN ALIM YAPILACAK?

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan ilana göre kamuoyuna askeri personel alımı duyurusu yapıldı. Peki hangi sınıflar için alım yapılacak? Buna göre ikmal aşçı, kurbağa adam, serdümen ve şoför pozisyonları için uzman erbaş ile uzman çavuş rütbesi için askeri personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbesi için askeri personel alımı gerçekleştirecektir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre başvurular (https://goo.gl/W8Zcvt) linkini takip ederek müracaatlarını gerçekleştirebilir. Başvurular 13 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olup 26 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fırat
Fırat - 5 yıl Önce

Basvurular nerden yapılıyor

SADIK
SADIK - 5 yıl Önce

BU CE DE DEMIS SINIZZ SOFÖR POZISYONU ICIN D1 OLUYORMU