Sahil Güvenlik Komutanlığı Askeri Personel Alımı Yapıyor!

Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbeli askeri personel alımı yapıyor. Peki detaylar nedir?

Sahil Güvenlik Komutanlığı Askeri Personel Alımı Yapıyor!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerine devam etmekte olan Sahil Güvenlik Komutanlığı Türkiye'nin dört bir yanında görevlerine devam etmekte olup açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için rütbelere göre askeri personel alımı ilanlarını kamuoyuna duyurmaktadır.

Buna göre Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından kamuoyuna yeni yayımlanan ilana göre ilgili kamu kurumunun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbeli askeri personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki Sahil Güvenlik Komutanlığı askeri personel alımı detayları nedir, hangi tarihler de alımlar yapılacak?

HANGİ SINIFLAR İÇİN ALIM YAPILACAK?

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan ilana göre kamuoyuna askeri personel alımı duyurusu yapıldı. Peki hangi sınıflar için alım yapılacak? Buna göre ikmal aşçı, kurbağa adam, serdümen ve şoför pozisyonları için uzman erbaş ile uzman çavuş rütbesi için askeri personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbesi için askeri personel alımı gerçekleştirecektir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre başvurular (https://goo.gl/W8Zcvt) linkini takip ederek müracaatlarını gerçekleştirebilir. Başvurular 13 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olup 26 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fırat Konmaz
Fırat Konmaz - 5 yıl Önce

1995 doğumluyum askerlihimi yaptım uzman erbaş olmak istiyorum ve türk silahlı kuvvetlerine katılmak istiyorum

VELİ
VELİ - 5 yıl Önce

UZMANÇAVUŞ

emre
emre - 5 yıl Önce

şu terhisi kaldirin hep engel ya

Yusuf
Yusuf - 5 yıl Önce

Askerlik sarti varmi

Firat
Firat - 5 yıl Önce

Uzman cavus alımı nezaman

Yaşar
Yaşar - 5 yıl Önce

Askerlik durumu hep engel