MSB PERTEM'den Duyuru! KKK Sözleşmeli Er Alımı Kayıt İlanı

Milli Savunma Bakanlığından az önce Sözleşmeli Er adaylarını ilgilendiren duyuru yapıldı. Kara Kuvvetlerine Sözleşmeli Er kesin kayıt işlemleri ne zaman?

MSB PERTEM'den Duyuru! KKK Sözleşmeli Er Alımı Kayıt İlanı

Az Önce Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin adresi üzerinde yayımlanmış olan duyuruya göre Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er adaylarını ilgilendiren duyuru yapıldı. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde başvurusu alınmış olan ve işlemlerini tamamlanmış olan adaylar için  Türk Silahlı Kuvvetlerine Sözleşmeli Er Temini seçim aşamaları tamamlanmıştır. Başarılı olan adaylar Kara Kuvvetleri Komutanlığına Sözleşmeli Er Adayı olarak yerleştirilmiştir.

KESİN KAYIT İŞLEMLERİ NE ZAMAN?

16 Ağustos - 22 Ağustos 2021 tarihleri arası eğitime katılış haftadır. Katılış ve kayıt kabul işlemleri 08.30-16.30 saatleri arasında yapılacaktır. Kovid-19 tedbirleri kapsamında kayıt kabul işlemlerinde yoğunluk yaşanmaması maksadıyla, T.C. kimlik numaranız ile giriş yaptığınız ekranda Eğitim Tugay Komutanlıkları/Sınıf Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlıklarına katılmanız istenen tarihte katılmanız gerekmektedir.

Kesin kayıt işlemleri için adaylaran istenne belgeler ve kayıt yapılacak birlklerin adresleri Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin adresi üzerinde verilmiştir.

EĞİTİM BİRLİĞİNİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE