MSB Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Temini Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı MSB Hava Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli Er temini başvuru sonuçları sorgulama ekranı ve detayları haberimizden bulabilirsiniz..

MSB Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Temini Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığından sözleşmeli er temini ile ilgili yeni bir açıklama. Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2017 yılı Er Temini başvuru sonuçları açıklandı. 30 Eylül 2017 son başvuru tarihi ile yapılan başvuruların ardından MSB resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı. Hava Kuvvetleri Komutanlığı 2017 Yılı Sözleşmeli Er Adayı Temin Faaliyetleri ile ilgili durumunuzu öğrenmek için açılan sorgu ekranı ile başvuru sonuçları adaylara duyuruldu. Sonuçlar nasıl öğrenilebilecek?

SÖZLEMELİ ER BAŞVURU SONUCU

Başvuru sonucunu öğrenmek isteyen adaylar için sorgulama ekranı MSB resmi internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Adaylar T.C. kimlik numaralarıyla sözleşmeli Er başvuru sonucunu öğrenebilecek. Adayların durumlarını öğrenebilmek için MSB resmi internet sitesinde yayımlanan açıklamaları takip etmeleri önem arz ediyor. Bilindiği gibi Milli Savunma Bakanlığı sonuç duyurularını ve açıklamalar için resmi internet sitesinden yaptığı için duyurular adaylar için tebligat niteliğini taşıyor. Adayların hak kaybı yaşamaması için başvuru kılavuzunu ve personel temin süreci ile başvuru sonuçlarını takip etmelerinde fayda olacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayın
Başvuru durumu sonuç öğrenmek için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 23:59
YORUM EKLE