MSB'den Duyuru! 2021 Muvazzaf Astsubay Alımı Hakkında Duyuru

Milli Savunma Bakanlığı Astsubay alımı hakkında duyuru yayımladı. Mülakat çağrı ilanı ile tarihler ve giriş belgeleri açıklandı.

MSB'den Duyuru! 2021 Muvazzaf Astsubay Alımı Hakkında Duyuru

MSB az önce yayımladığı duyuruya göre Muvazaf astsubay alımı hakkında duyuru yayımlandı. Söz konusu Milli Savunma Bakanlığı 2021 yıl Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay adayı temini Mülakat çağrısı yapıldı. Söz konusu duyuru ile Mülakatlara 12 Mayıs 2022 tarihi ile yapılacak.

Söz konusu Muvazaf Astsubay alımı duyuruauna göre geçtiğimiz günlerde alınan başvuru neticesinde adaylar sınava katılacak. Sınava giriş belgeleride açıkland.

Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı!

MSB Muvazzaf Astsubay alımı için sınava giriş belgeleri açıklandı. Bu kapsamda sınav giriş belgelerinize İnternet üzerinden T.C kimlik numarası ile ulaşabilirsiniz.

Mülakat sınavı giriş belgesi için tıklayınız.

Mülakat Tarih ve Yeri Açıklandı!

Kuvvet Komutanlıklarının personel ihtiyacının karşılanabilmesi maksadıyla 2021 yılı Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay Adayı Temini Mülakat aşaması faaliyeti 12 Mayıs 2022 tarihinde yapılacaktır. Mülakat aşaması faaliyetine çağrılan adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarihte, saat 08.00'de MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır. 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2022, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay karaman
Tuncay karaman - 2 yıl Önce

Güzel