MSB 165 sivil memur alım sonuçları açıklandı, yapılması gerekenler

MSB Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yürütülen sivil personel alım sürecinde 165 personel için değerlendirmeler tamamlandı, sonuçlar açıklandı. Adayalar 165 personel alım sonucunu öğrenebilir.

MSB 165 sivil memur alım sonuçları açıklandı, yapılması gerekenler

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yürütülen 165 sivil personel temini için sonuçlar değerlendirildi ve açıklandı. Adayların sonuçlarını öğrenmek için TC kimlik numarasıyla birlikte MSB Personel Temin Daire başkanlığı sonuç sistemine erişim sağlaması gerekiyor. https://personeltemin.msb.gov.tr/ adresinden ilgili sayfaya erişim sağlayabilir, e-Devlet ile giriş yapabilirsiniz.

ŞİMDİ NE OLACAK?

Neticede olumlu yanıt aldığını tespit eden adayların açıktan temin işlemi 15 Mayıs 2019 ile 21 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak. Başvurusu olumlu yanıtlanan adaylar için açılan kontenjanın 20 katı kadar, diğer unvanlar için ise 6 katı kadar aday KPSS puanına göre sınava çağrılacak.

Adayalrın mülakatlar için 15 Mayıs 2019 tarihi ile 21 Mayıs 2019 tarihleri arasında MEBS okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak, Ankara'ya gitmesi gerekiyor. Başvuru kılavuzunda belirtilen belgelerin yine mülakata da götürülmesi gerekmektedir.

Mülakat sonrasında adaylar güvenlik soruşturmasına alınacak ve neticede personel temin süreci de 3'üncü adımın sonunda tamamlanmış olacak. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 23:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaren
yaren - 3 yıl Önce

hocam giresun tirebolu vhki memurluğu için mülakata hak kazandım mülakat soruları ve yapılması gerekenler hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz

Saba sabah
Saba sabah - 3 yıl Önce

Giriş yapamıyorum site açılmıyor bakamadım sınav sonucuna

MEHMET CAN
MEHMET CAN - 3 yıl Önce

2 BÖLÜM BİTİRDİK BOŞUNA OKUDUK KPSS PUANIMIZ YÜKSEK AMA ALIM YOK HELAL SİZE AKRABALARINIZ İÇİN YAPTIGINIZ SINAVLARA DEVAM

Ecem akkaya
Ecem akkaya - 3 yıl Önce

Ben de başvuru tamamlanmıştır yazıyor hala bakanlar varsa olumlu olumsuz ne yazıyo söyler misiniz