Kara Kuvvetleri Komutanlığı En Az İlkokul Mezunu Askeri Personel Alıyor!

Türk Silahlı Kuvvetlerinde bulunan Kara Kuvvetleri Komutanlığı en az ilkokul mezunu uzman çavuş, uzman onbaşı (erbaş), sözleşmeli er rütbeli askeri personel alımı yapıyor.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı En Az İlkokul Mezunu Askeri Personel Alıyor!

Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görevlerine devam eden ve genel olarak dış görevlerle sorumlu olarak bulunan Kara Kuvvetleri Komutanlığı açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için çok sayıda rütbeli askeri personel alımları gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en çok askeri personel alımı yapan kuvvet komutanlığı olarak bilinmekte olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı geçtiğimiz haftalarda hazırladığı ilanı kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımladı ve ilgili ilanında Kara Kuvvetleri Komutanlığının uzman çavuş, uzman onbaşı (erbaş) ve sözleşmeli er rütbeli binlerce en az ilkokul mezunu askeri personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri Kara Kuvvetleri Komutanlığı hangi sınıflar için askeri personel alımı yapacak?

HANGİ SINIFLARA ALIM YAPILACAK?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı çok sayıda uzman onbaşı ve sözleşmeli er alımı yapacak. Peki hangi sınıflara alım yapılacak? Piyade, Tank, Muharebe, Ulaştırma, Topçu, Veteriner, Hava Savunma, İkmal, Sıhhiye, Bakım, İstihkam ve Sözleşmeli Er sınıfları için uzman çavuş alımı yapılacaktır. Peki ilan detayları nedir? nasıl başvuru yapılır?

ARANAN ŞARTLAR ve BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı binlerce uzman onbaşı ve sözleşmeli er alımı yapacaktır. Peki ilan detayları nedir? Aşağı bölümde Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman çavuş alımına başvuru yapacak olan adayların sahip olması gerektiği nitelikler hakkında bilgi verilmiştir. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen adayların //www.msb.gov.tr linkini kopyalaması, tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması ve müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir. Aşağı bölümden resmi bildiriyi bulabilir ve diğer detayları görebilirsiniz.

SÖZLEŞMELİ ER ALIMI İLANI BURADA
UZMAN ONBAŞI ALIMI İLANI BURADA

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 15:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 6 yıl Önce

Basvurulari devam eden uzman felan alimlari varmi

fetullah
fetullah - 6 yıl Önce

uzman başvuruları bittimi

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

Acaba..mas.ne.kadar

Veli
Veli - 6 yıl Önce

Bitmiş diyor msb sitesinde

Uğur
Uğur - 6 yıl Önce

Siteye Giremiyorum Başvuru Yaptim Kontrol edemiyorum Kabul Olup Olmadigini

vedat
vedat - 6 yıl Önce

yaş sınırı ne

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

sozlesmeli er basvurusu yapmak istiyorum ama nerden yapildigini bilmiyorum

Salih
Salih - 6 yıl Önce

Askerlik sarti varmi