Kara Kuvvetleri En Az İlkokul Mezunu Askeri Personel Alımı Yapıyor!

Türk Silahlı Kuvvetleri Kara Kuvvetleri Komutanlığı en az ilkokul mezunu uzman erbaş ve sözleşmeli er rütbeli askeri personel alımı yapıyor.

Kara Kuvvetleri En Az İlkokul Mezunu Askeri Personel Alımı Yapıyor!

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde bulunan ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin kuvvet komutanlıkları arasında yer almakta olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı geçtiğimiz ay kamuoyuna sözleşmeli er ve uzman erbaşı alımı yapacağına ilişkin ilan yayımladı.

Buna göre Kara Kuvvetleri Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu sözleşmeli er ve uzman erbaş rütbeli askeri personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır ve hangi sınıflar için alımlar yapılmaktadır. Tüm detayları www.isinolsa.com ekibi olarak açıklıyoruz.

HANGİ SINIFLARA ALIM YAPILACAK?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı çok sayıda uzman onbaşı ve sözleşmeli er alımı yapacak. Peki hangi sınıflara alım yapılacak? Piyade, Tank, Muharebe, Ulaştırma, Topçu, Veteriner, Hava Savunma, İkmal, Sıhhiye, Bakım, İstihkam ve Sözleşmeli Er sınıfları için uzman çavuş alımı yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımına adaylar nasıl başvuru yapabilir? Buna göre adayların öncelikle https://goo.gl/BJfuqT linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğu yani en üstte bulunan url bölümüne yapıştırıp enter, git tuşuna basıp sayfaya girmesi gerekmektedir. Ardından karşısında bulunan formu dolduracak adaylar aynı şekilde ileri, ileri diyerek diğer bilgilerinin de tamamını doldurması ve başvurusunu en son aşamada kaydetmesi gerekmektedir. Bu şekilde adaylar müracaatlarını yapabilmekte olup bu adımdan sonra sonuçların açıklanmasını beklemesi gerekmektedir.

SÖZLEŞMELİ ER ALIMI İLANI BURADA
UZMAN ONBAŞI ALIMI İLANI BURADA

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cabir şen
Cabir şen - 5 yıl Önce

Yaş sınırı kalksın yada yükseltilsin bizde çok istiyoruz gitmeyi hep engel çıkıyor yaşım 28 ilk okul mezunuyum madem olmuyor yaş sınırı diyecekse o zaman tsk da çalışan belli yaştaki kişileri zorunlu emekli yapsın gençlerin önü açılsın al sana işsizlik kalksın

Yusuf
Yusuf - 5 yıl Önce

Lütfen yaş şartı esnetilsin lütfen nolur 1986

Aybüke Sakın
Aybüke Sakın - 5 yıl Önce

İlkokul mezunları Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na yada herhangi bir devlet kurumuna alınmamalı.Amacım aşağılamak değil ama komutanlar emir verdiklerinde verilen emri yerine getirebilirler mi?Elektrikçi ve benzeri konularda çalışanlar işe alıbabilir.O zaman kimse okumasın mesajı mı veriliyor?

Hasan korkmaz
Hasan korkmaz - 5 yıl Önce

Bundan önceki alım için mülakat sınavına girip başarılı olanların alımları ne zaman olacak

Tuncay
Tuncay - 5 yıl Önce

Verilen link ve basvuru sekli bana hicte normal gelmedi
Kimseye o linke girmesin kara kuvvetleri komutanliginin kendi sitesinden dogru bilgilere ulasin

Hüseyin Talay
Hüseyin Talay - 5 yıl Önce

Başvurmaksimum için neyaplim

Hüseyin Talay
Hüseyin Talay - 5 yıl Önce

Yardimci olun linke giremiyorum

Erol Sarıoğlu
Erol Sarıoğlu - 5 yıl Önce

Devletime milletime vatanıma aileme faydalı olmakiçin asker olmak istiyorum orta okul mezunuyum 27 yaşındayımm Ordu Ünyeliyim