Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Duyurusu Geldi mi?

Jandarma Genel Komutanlığı geçtiğimiz yıl yaptığı uzman erbaş alımları için adaylar yeni duyuru bekliyor. 3. ve 4. grup uzman erbaş duyurusu ne zaman gelecek?

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Duyurusu Geldi mi?

2019-1 kapsamında Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş duyurusu bekleniyor. Geçtiğimiz yıl mart ayında yayımlanan ilana göre Jandarma Genel Komutanlığı 40 bin kişilik sınav süreci ile uzman erbaş alımı yapacğaını bildirmişti. Alımların yarısı KPSS puanı sırasına göre yapılıyorken yarısı KPSS şartı olmadan yapıldı. 

1. VE 2. UZMAN ERBAŞ DUYURUSU GELDİ!

Jandarma genel komutanlığı geçtiğimiz gün yayımlasığı uyuru ile 1. ve 2. grup uzman erbaş adayları için çağrı duyurusu yayımladı. Binlerce adayı sevindiren duyuru 3. ve 4. grup uzman erbaş adaylarınıda umutlandırdı. Bu yönde Temmuz ayında yapılan seçim aşamaları olan, Ön Sağlık kontrolü, Spor ve Sözlü mülakatları yapılarak eğitim duyurusu beklenmeye başlandı.

Söz konusu Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş duyurusunda;

2019-1 DÖNEM II.GRUP (TEMMUZ 2019) UZMAN ERBAŞ ADAYLARININ DURUMUNA İLİŞKİN GÜNCELLEME DUYURUSU

2019-1 DÖNEM I.GRUP (MAYIS 2019) UZMAN ERBAŞ ADAYLARININ DURUMUNA İLİŞKİN GÜNCELLEME DUYURUSU

yapılarak e-Devlet üzerinden sorgulama yapıldı.

3. ve 4. UZMAN ERBAŞ DUYURUSU BEKLENİYOR!

Jandarma 1. ve 2. uzman erbaş duyurusu sonrasında 3. ve 4. grup uzman erbaş duyurusu beklenmeye başlandı.İşni Olsa ekibi olarak aldığımız dönüşlerde adaylar hala bekliyor ve binlerce uzman erbaş adayı gözlerini Jandarma PERTEM üzerinde çevirdi gelecek yeni duyuruları takip ediyorlar. Önümüzdek günlerde beklenen duyuru geldiğine anında bilgi sahibi olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

UZMAN ERBAŞ ÇAĞRISI BEKLEYEN ADAYLAR BURADA. TIKLA SENDE KATIL

JANDARMA ASTSUBAY ALIMLARI VAR!

jandarma ve Sahil Güvenlik akademisine kadın ve erkek adyalar içerisinden 3725 astsubay alımı yapılıyor. Bu yönde Jandarma genel Komutanlığına 3530 ve Sahil Güvenlik Komutanlığına 155 astsubay alımı yapılacak. Adayların başvuru yapabilmeleri için Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlanın detaylarına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 09:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatanım
Vatanım - 2 yıl Önce

Sayın bakanım lütfen 1 senedir bekliyoruz askerliğimi 12 ay yaptım askerdeyken basvurştum hala bekliyoruz lütfen sayın içişleri bakanımız artık 4.grup açıklansın hergün daha da artıyor vatan sevgimiz