Jandarma 2021 Yıl Uzman Erbaş Alımı Sınav Sonuçlarını Açıkladı!

Jandarma Genel Komutanlığından az önce uzman Erbaş alımına ilişkin duyuru yayımlandı. İlgili duyuruya göre Uzman Erbaş Alımı sınav sonuçları açıklandı.

Jandarma 2021 Yıl Uzman Erbaş Alımı Sınav Sonuçlarını Açıkladı!

Jandarma Genel Komutanlığından az önce gelmiş olan duyuruya göre Sınav sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz günlerde yapılmış olan 2021 yılı Uzman Erbaş alımlarına ilişkin sınav sonuçları açıklandı. Sözk konusu duyuru 03 Haziran 2021 tarihinde geldi ve adaylarla paylaşıldı.

Duyuru Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temin adresi üzerinde yayımlandı ve adaylar sonuçlarına Elektronik ortamda öğrenebilecekler.

5000 UZMAN ERBAŞ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Jandarma Genel Komutanlığı Şubat ayında yayımladığı ilan ile 5000 kişilik kadro ile Uzman Erbaş Alımı yapacağını bildirmişti. Alımlar Lojistik branşlarda ve askeri branşlarda yapılmıştı. Bu kapsamda sınavlara geçtiğimiz günlerde katılan adaylar için sonuçlar duyuruldu. Söz konusu duyuru şöyle:

  • 2021 YILI UZMAN ERBAŞ TEMİNİ SINAV SONUÇLARI

SONUÇLAR ELEKTRONİK ORTAMDA ÖĞRENİLECEK?

Adaylar jandarma PERTEM üzerinden öğrenecekleri sonuçlarına e-Devlet şifresi ile erişerek Elektronik ortamda öğrenebilecekler. Jandarma Genel Komutanlığı 2021 yılı Uzman Erbaş Temini sınav sonuçlarına ilişkik sorgulama ekranı için aşağıdaki bağantıyı kullanabilirsiniz.

2021 YILI UZMAN ERBAŞ TEMİNİ SINAV SONUÇLARI

YORUM EKLE