Jandarma 1300 Subay ve Astsubay Alımı Öğrenci Temin Sınav Çağrısı Duyurusu

jandarma Genel Komutanlığı tarafından az önce gelmiş olan duyuruya göre 1300 Askeri Öğrenci alımı için sınav çağrısı duyurusu yapıldı. İşte Sorgulama ekranı.

Jandarma 1300 Subay ve Astsubay Alımı Öğrenci Temin Sınav Çağrısı Duyurusu

jandarma Genel Komutanlığı 25 Ağustos 2020 tarihi ile yayımladığı yeni duyuruya göre Astsubay ve Subay öğrenci alımı için Sınav çağrısı duyurusu yaptı. jandarma Genel Komutanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilana göre 1300 kişilik kadro ile JSGF Muvazzaf Subay ihtiyacını karşılamak üzere 300 Erkek Öğrenci alımı ve Jamyo ise Muvazzaf Astsubay ihtiyacını karşılamak üzere Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokuluna ( JAMYO ) 1000 Erkek öğrenci alımı yapılacak. Başuruların Ağustos ayında sona ermesi ile birlikte Jandarma yeni duyuru yaptı.

JANDARMADAN SINAV ÇAĞRISI:

Jandarma yayımladığı duyuruda 2020 yılı Astsubay Meslek Yüksekokulu ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Fakültesi öğrenci temini sınav çağrısı duyurusu yaptı. Yapılan duyuruya göre JSGA ve JAMYO öğrenci temini için sınav takvimi açıklandı.

SON DURUM E-DEVLET ÜZERİNDEN SORGULANACAK!

jandarma yayımlaıdğı duyuruda sınav çağrısı duyurusu için adaylar son durumlarını e-Devlet üzerinden sorgulayacaklardır. İşte jandarma Genel Komutanlığından gelen duyuru şöyledir.

2020 YILI JANDARMA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİ TEMİNİ SINAV ÇAĞRISI

2020 YILI JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ TEMİNİ SINAV ÇAĞRISI

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 13:47
YORUM EKLE