24. Dönem POMEM Polis Alımları Ne Zaman Yapılacak? Adaylar İlan Bekliyor

24. dönem POMEM polis alımları ne zaman yapılacak, 23. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Adayların merak ettiği polis alımı süreçlerinin yanıtları haberimizde...

24. Dönem POMEM Polis Alımları Ne Zaman Yapılacak? Adaylar İlan Bekliyor

23. Dönem POMEM sonuçlarının açıklanmasıyla beraber, 24. Dönem POMEM alım ilanının da yayımlanması bekleniyor, adaylar tarafından umut ediliyor. Başvuruları alınan ve mülakat süreçleri gerçekleştirilen POMEM alımlarıyla alakalı, adaylar mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Daha önceki alımlardan yola çıkarak Mart ayının ilk haftası olarak düşünülen mülakat sonuçları henüz açıklanmadı. Adaylar, mülakat sonuçlarının açıklanmasını heyecan ve umutla bekliyorlar. Binlerce polis adayı için çok önemli olan 23. Dönem POMEM mülakat sonuçlarının açıklanmasının ardından da 24. Dönem POMEM polis alım ilanlarının yayımlanacağı düşünülüyor.

MÜLAKAT SONUÇLARI

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan diğer alımlarda, mülakat sonuçları yaklaşık 60 günlük bir sürenin ardından açıklanmış ve kamuoyuna duyurusu yapılmıştı. Bu açıklama sürecinin ardından da yeni dönemin POMEM alımları duyurulmuştu.

POMEM MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDIĞI ANDA BİLDİRİM AL

23.dönem POMEM mülakat sonuçlarının çok yakında açıklanması bekleniyor. Bu mülakat sonuçları açıklandığı anda bildirim almak ve haberdar olmak isterseniz İŞİN OLSA mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

POMEM 24. DÖNEM ALIMLARI YAPILACAK

Mülakat sonuçlarının açıklanmasıyla beraber POMEM 24. dönem memur alımlarının yapılması bekleniyor. Çok sayıda aday bu sonuçların açıklanmasını ve ilanın yayımlanmasını istiyor. Mart ayının ilk haftaları itibariyle de zaten bu sonuçların açıklanacağı düşünülüyordu. Yakın zaman içerisinde Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyuruların yapılması bekleniyor. Mobil uygulamalarımızı indirerek ilandan, başvuru sonuçlarından ve diğer bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kilic
Kilic - 4 yıl Önce

Askerlik kalksın eğitimde sıkın bakanım

aday
aday - 4 yıl Önce

Kpss puan şartı düşmeli

Vatandaş
Vatandaş - 4 yıl Önce

Bakanım önlisans puanını 60 çekin artık lütfen

Kpss Mağduru
Kpss Mağduru - 4 yıl Önce

gençler işsiz ve bi o kadar da vatana hizmet için gönül veriyorlar ama kpss diye bir zillet önlerinde hep bir engel malesef, bu vatan kpss ile korunmadı hiçbir zaman vatanı nilleti korumak gönül işidir.

dalgın
dalgın - 4 yıl Önce

iyide bu 15 bin alımı 23 için değil mi ya kafam karıştı iyice.