Uzman Erbaş Sonuçları Açıklandı! Sonuç Sorgulama Ekranı!

Jandarma Genel Komutanlığı 2017/10 Uzman Erbaş askeri personel temini 2. grup sonuçları için son dakika bir duyuru yaptı. Adaylar için sonuç sorgulama ekranı haberimizde..

Uzman Erbaş Sonuçları Açıklandı! Sonuç Sorgulama Ekranı!

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş alımlarında gerçekleşen alımlarda 2017-10 sonuçları için 2 grup atama işlemleri ile  başvuruların ardından Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi son dakika açıklaması yapıldı. İşin olsa ekibi olarak adayların bilgisine sunuyoruz.

Bilindiği gibi, Jandarma Genel Komutanlığına Lojistik branşında sözleşmeli uzman erbaş alımları 2018/2 alımları için başvurular devam ediyor. 29 Kasıma kadar devam edecek olan başvuruların ardından Asayiş sınıfında askeri personel alımları için alım yapılıp yapılmayacağı merakla sorulmakta. Adaylar için gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Ayrıca 2017/10 2. grup uzman erbaş alımlarında sonuç duyurusu Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden adaylar duyuruldu.

UZMAN ERBAŞ SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Adaylar sonuçları nasıl öğreneceklerini sormaktalar. Uzman Erbaş sonuç duyurusu Personel temini sistemi üzerinden açıklandı Buna göre adaylar T.C. Kimlik ve e-devlet şifresi ile JANDARMA Merkezi Kimlik Doğrulama sitemi üzerinden öğrenebilecekler.

Sonuçlar için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 23:55
YORUM EKLE