Sahil Güvenlik ve jandarma Genel Komutanlığı 1457 Askeri Personel Alımı!

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığına askeri personel alımı yapılacak. Farklı branşlarda 1457 askeri personel alımları yapılacak. Adayların başvurularda dikkat etmesi gereken hususları ve detayları aktarıyoruz.

Sahil Güvenlik ve jandarma Genel Komutanlığı 1457 Askeri Personel Alımı!

Jandarma Genel Komutanlığı ile Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına farklı branşlarda 1457 askeri personel alımı yapılacak.

2018/2- sözleşmeli Uzman Erbaş alımı başvuru kılavuzuna göre başvurular 8 Kasım tarihinden itibaren başlayacak. Adaylar 29 kasım tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Farklı branşlarda 1457 uzman erbaş alımında başvuru ücreti alınmayacak.

UZMAN ERBAŞ ALIMI;

Personel Temini merkez Komutanlığı tarafından yapılan alımlarda Lojistik branşında 12 farklı branşta sözleşmeli olarak erkek adaylar istihdam edilecek. Ön başvurularda çağrı yapıldığı halde gelmeyen adayların başvuru işlemleri devam edemeyecek. Asıl başvurularda kazanan adayların sınava katılmaları ile istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekli olacak.

Lojistik uzman erbaş alımlarında ilköğretim mezunu olmak, 1 ocak 2018 tarihi itibari ile 20 yaşından gün almış olmak ve 27 yaşını bitirmemiş olmak, gerekmektedir. Fiziki şartlarda ise 164 cm ile 210 cm aralığında bulunmak, boy ile kilo orantısına sahip olmak gerekmektedir.

Elektrikçi, Oto Tamircisi, Kasap, Terzi, Berber, Kaloriferci, Aşçı, Beyaz Eşya Tamircisi, Oto Boyacı, Döşemeci, Silah Tamircisi, Sıhhi Tesisatçı branşlarındaki alımlarda başvuru detaylarını incelemek için aşağıdaki bağlantıdan gerekli olan detayları inceleyebilirsiniz.

İlan detayları için tıklayın.

Askeri ve diğer personel alımlarından haberdar olmak için işin işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet can gür
Muhammet can gür - 2 yıl Önce

Ben adanın Kozan ilçesinden yazıyorum ilgili yerlere iletilmesi dileğiyle uzman çavuş olmak istiyorum sırf vatana hizmet için yaş şartlarının biraz aşağı çekilmesini istiyoruz

Dedocan__
Dedocan__ - 2 yıl Önce

Asayiş isteriz Asayiş isteriz Bekleye Bekleye Kanser Olduk Yşaşasın Kanser Hastaları

Süleyman
Süleyman @Dedocan__ - 2 yıl Önce

Harbi öyle

Can sağlığı
Can sağlığı @Dedocan__ - 2 yıl Önce

Asayiş ne zaman alım aynen kanser olduk