Sahil Güvenlik Komutanlığından 2020 Uzman Erbaş Alımı Duyurusu Yayımlandı

Sahil Güvenlik Komutanlığından az önce gelmiş olan duyuruya göre 2020 yılı Uzman Erbaş alımı yapılacak. İşte gelen Uzman Erbaş Sınav Duyurusu şöyledir.

Sahil Güvenlik Komutanlığından 2020 Uzman Erbaş Alımı Duyurusu Yayımlandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 21 Eylül 2020 tarihinde uzman erbaş duyurusu yayımladı. Resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olan uzman erbaş duyurusuna göre uzman erbaş temini yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak her zaman sizler için güncel duyuruları takip ediyoruz ve sizlere Sahil Güvenlik Komutanlığının duyurusu hakkında detayları aktarıyor olacağız.

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ TEMİNİ YAPACAK!

Geçtiğimiz günlerde başvuruları alan Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi İnternet adresinde yayımladığı yeni bir duyuruya göre 2020 Yılı Uzman Erbaş Temini Sınavı sonuçlarını açıkladı. İşte Genel Duyuru;

" 2020 YILI SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ TEMİNİ SINAV SONUÇLARI "

SONUÇLAR ONLİNE ÖĞRENİLECEK?

Sahil Güvenlik Komutanlığından gelen uzman erbaş temini duyurusu için sınav sonuçları Online olarak öğrenilebilecek. Bu kapsamda adaylar sonuçlarını " https://uygulama.sg.gov.tr/SonucSorgu/sonucSorguUzman1.xhtml" adresi üzerinden T.C. Kimlik Numarası ile öğrenilecek.

SONUÇLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 02:23

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE