Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı! (Sonuç Ekranı)

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılan duyuruda, uzman erbaş alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edilerek, sonuç sorgulama ekranı erişime açıldı...

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı! (Sonuç Ekranı)

Geçtiğimiz günler itibariyle ilana çıkan Sahil Güvenlik Komutanlığı online olarak başvurularını topladığı ilanın, başvuru sonuçlarını açıkladı. Sahil Güvenlik Komutanlığı web adresi üzerinden edinilebilecek başvuru sonuçlarına, adaylar bilgileriyle giriş yaparak ulaşım sağlayacaktır. Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine yapılan bu alıma ek olarak, komutanlıklara başka alımlar da gerçekleştirilmektedir.

Sonuçlara ulaşmak ve görüntülemek

Sahil Güvenlik Komutanlığı, uzman erbaş alımı başvuru sonuçlarına erişim sağlamak isteyen ziyaretçilerimiz, aşağıda yer alacak bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcılarının adres satırına yapıştırarak, ilana erişim sağlayabilirler. Başvuruları sonuçları açıklanan bu ilanın dışında, komutanlıklara farklı kadrolardan ve eğitim düzeylerinden de farklı branşlardan alımlar gerçekleştirildiğinden, Milli Savunma Bakanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlıkları üzerinden yayımlanan ilanlara göz atılmasını önermekteyiz.Sitemiz isinolsa.com üzerinden yayımlanmış tüm bu ilanlara erişebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm askeri personel alımları, memur alım haberleri, memur alım ilanları, ekonomi ve gündem haberlerinin yanı sıra, işçi alımı ve TYP alım haberlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirerek, yaşanan tüm gelişmelerden mobil cihazlarınıza bildirim alabilir, gündemi yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimiz mobil uygulamalarımız üzerinden bizlere ulaşarak, gündeme seslerini ulaştırabilir, gündeme taşınması gerektiğini düşündükleri haberleri aktarabilirler.

Sonuç sorgulama için > https://uygulama.sg.gov.tr/SonucSorgu/sonucSorguUzman.xhtml

Komutanlıklara yapılan askeri personel alımları, düz memur alımları, belediyelere personel alımları, kamuya bağlı kuruluşlara, PTT iştiraklerine memur alımları gibi ilanlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

İlanlar için tıklayınız.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE