Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alım Yapacak! Başvuru Şartları Neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı yapacak. Haber detayımızda alımlar ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Başvuru şartları ve başvuru süresi ne zaman bitiyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alım Yapacak! Başvuru Şartları Neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı kısa süre önce bir ilan yayınlamış ve alım yapacağını duyurmuştu. İlan ile ilgili tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Başvurular nasıl olacak? Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımları başladı. Alımlar 17 Eylül tarihinde başladı ve 27 Eylül tarihine kadar devam edecek. Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş olmak isteyen adaylar sadece online bir şekilde başvuru yapabilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı için başvurular 17 Eylül ile 27 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Başvurular sadece elektronik ortamda yapılacak. Başvurular sadece www.sahilgüvenlik.gov.tr adresinden online şekilde yapılacak. Farklı kanallar aracılığı ile yâda yazılı olarak yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ilk şart, askerlik görevini yerine getiriyor olmak ya da askerlik vazifesini tamamlamak, başvuru yapabilmek için gereken sınav koşullarını karşılamak gerekiyor. Yapılacak mülakatlarda başarılı olmak daha öncesinde TSK öğrencisi olanlardan TSK ile ilişkisinin kesilmemesi gerekiyor. Ayrıca başvuru kılavuzunu incelemek ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
emre tekin
emre tekin - 2 yıl Önce

BUNE BÖYLE KARDESIM TOPCU TELSIZCI KURBAGA ADAM MOTOR BIZ ASKERLIGIMIZI BU BOLÜMLERDE DEĞİL DOGĞUNUN EN DOĞUSUNDA SINIRDA MAYIN ARAYARAK TİKENLİ TELLERİN YANINDA NÖBET TUTARAK ÇARPAZ ATEŞE ALINARAK BİTİRDİK GAZİ VE ŞEHİT VEREREK BİTİRDİK HAKKARİ ŞEMDİNLİDE ASKERLİK YAPTIK ŞİMDİ BİZİ ALMIYORLAR SAHIL GÜVENLİGE HELAL OLSUN NE DİYELİM...

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Neden lise diploması olanlar başvurabiliyor onlar insanda orta okul mezunları insan degilmi buna ayrımcılık denir