Sahil Güvenlik Komutanlığı 2019 Yılı Uzman Erbaş Alımı Duyurusu Geldi!

Sahil Güvenlik Komutanlığı yaptığı duyurusunda uzman erbaş alımı hakkında bilgiler verdi. 15 kasım 2019 tarihinde yayımlanan duyuru şöyledir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2019 Yılı Uzman Erbaş Alımı Duyurusu Geldi!

Az önce gelmiş olan duyuruyda göre göre uzman erbaş alımı yapılacak. Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan duyuruda uzman erbaş alımları hakkıda bilgiler paylaşıldı.

15 kasım 2019 tarihinde yayımlanan duyuruda Sahil Güvenlik Komutanlığı 2019 yılı 3. Dönem Uzman Erbaş Alımı Sonuçları hakkında duyuru yayımlanarak geçtiğimiz dönemlerde yapılmış olan uzman erbaş alımları hakkında sonuçların açıklandığı bildirildi.

SONUÇLAR NASIL SORGULANACAK?

Sahil Güvenlik Komutanlığı tafından yayımlanmış olan duyuruya göre adaylar sonuçlarını Sahil Güvenlik Komutanlığı üzerindeki başvuru sonuçları duyurusu üzerine tıklayarak açıklacak ekranda T.C. kimler numarası ile sonuçları sorgulayabilirsiniz. Adaylar 2019 yılı 3.Dönem Uzman Erbaş alımı sonuçlarını 15 Kasım 2019 tarihi itibari ile sorgulayabilecekler.

SONUÇ EKRANI

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 23:55

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet buyruk
Ahmet buyruk - 11 ay Önce

Ben ilkokul mezunuyum yas25 boyum1.80dir Alimyokmu

Tolga kaya
Tolga kaya - 11 ay Önce

Başvuru yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?