Polis Akademisinden POMEM ve PÖH Duyurusu Geldi! Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda POMEM ve PÖH aday memur sınav sonuçlarının açıklandığı aktarıldı.

Polis Akademisinden POMEM ve PÖH Duyurusu Geldi! Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından POMEM alımı için eğitim-öğretim sınav sonuçlarının açıklandığı kamuoyuna aktarıldı. " Yapılan duyuruda 19/3.Dönem, 19/2-2.Dönem ve 19/1-2.Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde eğitim-öğretim süresini başarıyla tamamlayıp, 22-24 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılan polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınav sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. " ifadelerine yer verildi.

Sonuçlar için tıklayınız.

PÖH alımları yolda

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından müjdelenen Polis Özel Harekat (PÖH) alımı için yakın zaman içerisinde kamuoyuna ilanın duyurulması bekleniyor. Sosyal medyada binlerce vatandaş tarafından PÖH alımlarının yapılmasına yönelik ilanın duyurulması, yaş şartlarının esnetilmesi ve başvuru yapmayı dört gözle bekleyen binlerce kişinin önünün açılmasını bekliyorlar. Uygulanmakta olan şartların değiştirilmesini isteyen adaylar hem sosyal medyada hem de sitemiz üzerindeki yorumlarda bu şartların kendi talepleri doğrultusunda değiştirilmesini, mümkün hale gelmesiyle kendileri gibi yüzbinlerce kişi için müjdenin aktarılmasını istiyorlar.

PÖH eğitim sonuçları açıklandı, PÖH alımları gelebilir

POMEM eğitim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, PÖH alımları için ilanların yayımlanması bekleniyor. İlanlar sitemiz isinolsa.com üzerinden sizlere ulaştırılmaya devam edilecek. Tüm alımları takip etmek için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Uygulamalarımız Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir durumdadır. Mobil uygulamalarımız şuanda 100 bin kişi tarafından indirilmiş durumdadır. Tüm memur alımı başvuru sonuçları hakkında yardımlaşmak için Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Lise son siniftayim basvuru yapma şansım var mı ?

Pomem mağduru
Pomem mağduru - 2 yıl Önce

Önlisans kpss puanı 65 e düşsün lütfen 2 sene daha beklersem yaş geçecek

Ayse gunbatar
Ayse gunbatar - 2 yıl Önce

Pöh alımı lise mezunu olarak da yapılsın. Lütfen uzun zamandır bunu bekliyorum

Kürsat yildirim
Kürsat yildirim - 2 yıl Önce

Alımlar lise mezunumu

Enes Ahmet Eğlemen
Enes Ahmet Eğlemen - 2 yıl Önce

Alımlar lise mezunu kpss şartsız olmalı şartlar, bundan önceki son alım gibi olmalı saygılar.

Doğukan ekinci
Doğukan ekinci - 2 yıl Önce

İnşallah alim olur 4 gozle bekliyoruz bakanımızın yapacağı aciklamayi inşallah lise megzunundan da alim olur da gidebiliriz bizlerde vatanımızı korumak ve vatanımız icin savaşmaya lise mezunu alımlar icin bekliyoruz

Doğukan ekinci
Doğukan ekinci - 2 yıl Önce

Yarında megzun olacak tum özel harekatcı kardeşlerime başarılar dilerim

Aysel
Aysel - 2 yıl Önce

Pomem ön Lisans. 60. Olsun inşAllah selamlar