PÖH İlanı Bekleniyor, Açıklamalar ve Kadın PÖH Alımları Hakkında Gündeme Yansıyanlar

Uzunca sürelerdir beklenen PÖH alımlarıyla alakalı gündeme yansıyanlar, kadın PÖH alımları ve yapılan açıklamaların tüm detaylarına haberimizde yer verdik...

PÖH İlanı Bekleniyor, Açıklamalar ve Kadın PÖH Alımları Hakkında Gündeme Yansıyanlar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan daha önceki açıklamalarda, PÖH alımlarının gerekliliğine, teşkilattaki FETÖ mensuplarının temizlenmesinin ardından personel ihtiyaçlarına değinilmiş, alımların yapılacağı sinyali verilmişti. Bu açıklamaların ardından bir dönem daha PÖH alımı yapıldı ve yeni ilanlara yönelik meraklı süreç başladı. Yüzbinlerce aday tarafından PÖH ilanlarının yayımlanmasının istendiği süreçte, kadın adaylar tarafından tepki gösterildi ve yeni alımlarda kadın adaylara da yer verilmesi istendi. Açıklamalarda, kadın PÖH adayı alımlarının da yapılacağı ifade edilerek, kamuoyuna önemli bir bilgi daha aktarılmış oldu. Bu süreçten sonra, PÖH ilanına yönelik yeni bir bilgilendirme daha sağlandı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir etkinlikte, ilan bekleyenlere yönelik bazı açıklamalar gerçekleştirdi.

Kadın PÖH alımları, yeni PÖH ilanları ve Bakan Soylu' nun açıklamaları

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklamalarda, PÖH alımlarıyla alakalı net sayının hesaplanması gerektiği, ihtiyaçların analiz edileceği, kadın PÖH adaylarının isteklerine yanıt verileceği, gençlerin bu konudaki ilgisinin yüksek olduğunu ifade ederek sürecin çalışmalarının tamamlanması konusunda bir gelişme yaşanırsa, kamuoyuna bilgilendirmelerin yapılacağı aktarılmıştı. Sitemiz isinolsa.com üzerinden de sıklıkla sorulan bu PÖH alımlarıyla alakalı süreç hakkında daha önce de bir haber hazırlayıp, yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmıştık. Şuan ilana yönelik yeni bir bilgi gündeme yansımış değil. Bu konu hakkında bir gelişme yaşanması durumunda sitemiz ve mobil uygulamalarımız aracılığıyla sizlere bilgilendirmeyi sağlayacağız. Bu ilanla alakalı gelişmelerin Mart-Nisan ayları arasında gündeme yansıması beklenmektedir. Gelişmeler yaşandığında ücretsiz mobil uygulamalarımız aracılığıyla bildirim almak isterseniz, gerekli indirme bağlantılarına aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Poyraz
Poyraz - 2 yıl Önce

Insanları kandirmayin be hergün aynı haberi paylaşıyoruz.

muhammet
muhammet @Poyraz - 2 yıl Önce

aynen kardeşim bokunu çıkarttılar

Yasin
Yasin - 2 yıl Önce

Sayın bakanından rica ediyorum lise mezunu alsinlar

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Lize mezunu alınsın geçen sene alındı bu senede alınsın o kadar heyecanla bekledik

Berat
Berat - 2 yıl Önce

Puanla alınmasın mülakatla alınsın haksızlık olmasın rica ediyorum

Pöh
Pöh - 2 yıl Önce

Yaş sınırı 35 olması nı istiyoruz