MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Online Sorgulama! Sonuç Ekranı Sorunu

Milli Savunma Üniversitesi ön başvuru sonuçları az önce açıklandı. Ancak sonuç ekranına ulaşılamıyor. Adaylar sonuçlara ne zaman ulaşacak?

MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Online Sorgulama! Sonuç Ekranı Sorunu

MSB Personel temin adresi üzerinde az önce Milli Savunma Üniversitesi ön başvuru sonuçları açıklandı. Adayların merakla beklediği sonuçlar az önce duyuruldu. Ancak bir anda yaşanan yoğun ilgi nedeni ile sonuçlara ulaşılamıyor. 

MSÜ SONUÇ EKRANI SORUNU:

Adaylardan aldığımız geri dönüş sonucunda binlerce kişi Milli Savunma Bakanlığı Personel temin adresine ulaşamıyor. Oluşan yoğun ilgi üzerinde Milli Savunma Bakanlığı sonuç ekranı oldukça yavaş açılıyor ve bir çok bölgeden erişim sorunu var.

SONUÇLARA NASIL ULAŞILACAK?

MSÜ askeri öğreci temini için adaylar sonuçlara İnternet üzerinden ulaşacaklar. Ancak şu anda oluşan yoğun istek üzerine sayfa kilitlenmiş durumda. Adayların beklemesi ve aralıklarla durumu kontrol etmeleri gereklidir. MSÜ başvuru sonuçlarına ulaşmak isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

Adaylar sonuçlarına T.C kimlik numarası ve onay kodu ile öğrenebilecekler.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 16:45

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE