MSÜ Astsubay Meslek Yüksekokulları Adayları İçin Duyuru Geldi!

Milli Savunma Bakanlığından gelmiş olan duyuruya göre Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek yüksekokullarına sağlık sevk duyurusu geldi.

MSÜ Astsubay Meslek Yüksekokulları Adayları İçin Duyuru Geldi!

Az önce Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin adresi üzerinde yayımlanmış olan duyuruya göre MSÜ adaylarını igilendiren duyuru yapıldı. Söz konusu duyuruya göre Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksekokulları Adayları için ek sağlık sevk işlemleri duyurusu yayımlandı. İlgili duyuru aynı zamanda tebligat yerine geçmekte olup adaylara farklı bilgilendirme yapılmayacaktır.

EK SAĞLIK SEVK İŞLEMLERİ SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Adaylara yapılan Tebliigat duyurusuna göre 2020 Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksekokulları için yapılan ek sağlık sevk işlemleri Sonuçları açıklanmıştır. Sonuçlara ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Hastane muayene işlemleri sonucunda "Askeri Öğrenci Olur" kararlı sağlık raporu alsanız dahi okul kontenjanlarının dolması durumunda yerleştirme işlemine tabi tutulmayacağınızı unutmayınız.

Sevk edilen adayların sağlık kurul raporlarının son kabul tarihi 08 Ekim 2020 saat 17.00'dır. Bu tarihten sonra Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığına ulaşan raporlara işlem yapılmayacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER