Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 165 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor! (VHKİ, Uzman, Mühendis, Tekniker ve Daha Fazla Kadrodan)

Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı üzerinden ilana çıkan Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bünyesine belirtilen kadrolardan, ilgili ilan şartlarına uyan adaylar arasından 165 memur alımı yapılacağı aktarıldı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 165 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor! (VHKİ, Uzman, Mühendis, Tekniker ve Daha Fazla Kadrodan)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) bünyesine 165 memur alımı yapılacağını duyuran Milli Savunma Bakanlığı (MSB) yayımladığı duyuruda, adayların ilgili pozisyonlara başvurabilmeleri için KPSS puanlarının, eğitim düzeylerinden geçerliliği korunmak şartıyla başvuruların alınacağını aktarmıştır. İlgili ilan kılavuzunda tüm başvuru detayları ve bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir. İlgili alımlarda, başvuru yapılabilen adaylık kadrolarında; vhki, bilgisayar mühendisi, mal sorumlusu, tekniker, memur, coğrafyacı,teknisyen, uzman, iş güvenliği uzmanı (mühendis), psikolog, elektrik teknisyeni, bahçıvan gibi daha çok sayıda kadro yer almaktadır.

MSB 165 MEMUR ALIMI BAŞVURULARI

MSB bünyesine yapılacak olan farklı kadrolardaki 165 memur alımı için başvurular https://personeltemin.msb.gov.tr Genel Ağ adreslerinden 28 Aralık 2018-15 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Genel Ağ haricinde yapılan başvurular (Dilekçe, mektup vb. yöntemlerle) kabul edilmeyecek ve bu dilekçelere cevap verilmeyecektir. Başvuru yapacak adayların, aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden ilan kılavuzuna ulaşmaları, şartlara ve diğer bilgilendirmelere göz atmaları gerekmektedir. İlan kılavuzundan tüm bilgilere erişim sağlamak mümkün ancak adayların KPSS puanı en yüksekten düşüğe olacak şekilde sıralanacağını  ve bu noktada bir baraj puanın belirtilmediğini bilgilerinize sunmak isteriz. Başvuru yapacak adaylara yönelik ek bir detay ise adayların sınavla alınacak olmalarıdır. İlgili ilana başvurularda belirtilen tarihlerden sonra ek bir sınav hakkı tanınmayacak ve adayların kazanılmış hakları iptal edilecektir.

MEMUR ALIMLARI CEBİNİZE GELSİN

Tüm askeri personel alımları, sivil memur alımları ve çok daha fazlası anında cep telefonunuza bildirim olarak gelsin isterseniz mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

iOS Tıklayınız

Android Tıklayınız

İlan kılavuzu için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 12:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Annen
Annen - 2 yıl Önce

paylaşıp durmayın biz de memur olalımi herkes görecek en sonunda yapacağınız işi...

Anonim
Anonim - 2 yıl Önce

Arkadaşlar hizmetli gelir mi 82 puan

Yalan gibi
Yalan gibi - 2 yıl Önce

Mülakata gore olcak herkes şansını denıycek mülakatta yuksek alam kazanacak demisler ama bakalım puanım dusuk pek te olcanı zannetmiyorum

Cafer
Cafer - 2 yıl Önce

Kpss puanim 86 Balıkesir e başvuranlar puanlarını söylermi

İii
İii - 2 yıl Önce

Mal sorumlusu için kppsden kaç puan isteniyor nerden bakabilirim