Kara Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Araştırma Öğretim Görevlisi Alımı 2016

Bu belge içerisinde Kara harp okulu ve kara kuvvetleri astsubay meslek yüksekokulu muvazzaf subay araştırma ve öğretim görevlisi temini yapılacağı yazılıyor.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Araştırma Öğretim Görevlisi Alımı 2016
2016 YILI KARA HARP OKULU ve KARA KUVVETLERİ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULUNA DIŞ KAYNAKTAN MUVAZZAF SUBAY ARAŞTIRMA/ÖĞRETİM GÖREVLİSİ TEMİNİ BAŞVURU KILAVUZU
Bu belge içerisinde Kara harp okulu ve kara kuvvetleri astsubay meslek yüksekokulu muvazzaf subay araştırma ve öğretim görevlisi temini yapılacağı yazılıyor. Bu iş temini ve personel temini için üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmuş olanız gerekiyor ve diplomanızın bulunmuş olması gerekiyor.
Muvazzaf Subay Olma Süreci;
- Birinci seçim yazılı sınav olarak yapılacaktır.
Sınavda şunlar vardır;
- Genel kültür sınavı, meslek bilgisi sınavı. İkinci seçim ise şu şekilde olacaktır;
- Kayıt kabul, ön sağlık muayenesi, kişilik değerlendirme testi, fiziki yeterlilik testi, mülakat.

Daha sonrasında sınıf yapılandırması yani asil ve yedek adayların bulundurulması ve değerlendirilmesi. Hastane sağlık raporunuz ve güvenlik soruşturulması yapılacak.

Bu işci temini ve personel alımı duyurusu için YÖK'ün herhangi bir üniversitesinden mezun olmuş olmanız gerekiyor ve elinizde diplomanızın bulunmuş olması gerekiyor. Aynı zamanda ister yurtdışı ister yurtiçi mezun olabilirsiniz. Sınavda yüzlük sisteme göre en az 60 puan almış olmanız gerekiyor diğer dilime göre 2.50 puan almış olmanız gerekiyor.

Alım ile ilgili tam metnine ulaşmak için buraya tıklayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE