Kara Kuvvetleri Binlerce En Az İlköğretim Askeri Personel Alımı Yapıyor!

Kara Kuvvetleri Komutanlığı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere en az ilköğretim mezunu askeri personel alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır, sınıflar ile diğer detaylar nedir?

Kara Kuvvetleri Binlerce En Az İlköğretim Askeri Personel Alımı Yapıyor!

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı profesyonel orduya geçiş sürecinde en çok askeri personel alımı gerçekleştirmekte olan kuvvet komutanlıklarından bir tanesi olarak bilinmekte olup yeni hazırlamış olduğu ilanları da düzenli olarak kamuoyuna duyurmaktadır.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından hazırlanan askeri personel alımı ilanı geçtiğimiz aylarda kamuoyuna duyurulmuş ve en az ilköğretim mezunu olmak üzere binlerce askeri personel alımı yapılacağı belirtilmişti. Halen başvurular sürmektedir. Peki hangi sınıf için alımlar yapılıyor ve başvuru detayları nedir? Tüm bilgileri www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere paylaşıyoruz.

ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er alımı yapıyor. Peki kimler başvuru yapabilir? Buna göre adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, askeri okullar ile ilişiği kesilmemiş olmak, sicili uygun olmak, 20 yaşından gün almış ve 25 yaşını doldurmamış olmak, boy kilo uyumlu olmak, yüz kızartıcı suç işlememiş olmak şartları aranmaktadır. Peki Kara Kuvvetleri Komutanlığına sözleşmeli er olarak nasıl başvuru yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmek isteyen adayların öncelikle https://goo.gl/JEdGkM linkini kopyalaması, tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ve yeni başvuru diyerek forma ulaşıp ilgili ekrandaki tüm bilgileri doldurması gerekmektedir. Bu adımları uygulayacak olan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilir ve sonuçların açıklamasını bekleyebilir.

DİĞER ASKERİ İLANLAR BURADA

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 23:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahu nazlı
Ahu nazlı - 2 yıl Önce

Kadınlarda basvurabiliyormu acaba

Muhammet
Muhammet - 2 yıl Önce

Ahu hanım

Hüseyin algan
Hüseyin algan - 2 yıl Önce

Başvuru şuan devam ediyor mu

Ibrahim şavran
Ibrahim şavran - 2 yıl Önce

Malesef ahu nazli

Bayram
Bayram - 2 yıl Önce

Yaş sınırı 30 olmalı

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Yaş sınırı 35 altı olmalı bence