JGK İlkokul Mezunu 15 Korucu Alacak! Başvurular Mart’a Kadar Devam Ediyor!

JGK ilkokul mezunu 15 köy koruyucusu alımı yapacağını belirtti. Malazgirt belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere alımlar yapılacaktır. Alım detayları haberimizdedir.

JGK İlkokul Mezunu 15 Korucu Alacak! Başvurular Mart’a Kadar Devam Ediyor!

Malazgirt Kaymakamlığı tarafından ilan edilen duyuruda Jandarma Komutanlığı ve Kaymakamlık bünyesinde toplamda 15 güvenlik korucu alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. İlgili alıma ilişkin detaylar ise haberimizin devamında yer alıyor.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İlgili alım için adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, erkekler için askerliğini tamamlamış ya da askerlikten muaf olmak, 21 yaşından büyük 40 yaşından küçük olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, kan davası hükmü giymemiş olmak, hali hazırda görevlendirileceği köyde veya jandarma sorumluluk bölgesindeki mahallede ikamet etmek, siyasi parti üyesi olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek seviyede hastalığı, engeli veya akıl hastalığı bulunmamak, terör örgütleri ile bu örgütlerin yasadışı uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine katılmamış olmak, terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde bulunmamış olmak, örgüt propagandası yapmamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak ve diğer özel şartların sağlanması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Malazgirt ilçesinin Belde ve köylerinde ikamet eden ve alım şartlarını taşıyan vatandaşların başvurularını 04.02.2020tarihinden, 06.03.2020 günü mesai saati sonuna (17.30) kadardilekçe ve istenen belgeleri eksiksiz olarak hazırlayarak şahsen Malazgirt İlçe Jandarma K.lığına yapacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlgili ilanda yer alan diğer başvuru şartlarına ulaşmak ve belgelere erimek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mükremin
Mükremin - 9 ay Önce

Elazığ palu ilçesine korucu alimi bekliyoruz sayin bakanım nezamn kadro gelecek artik elazığ a

fethi ahmet
fethi ahmet - 8 ay Önce

sayın bakanim muşa kaç defa korucu alımı yaptiniz elazıg alacakayaya bundan 2 sene önce alım oldu ve daha olmadı en kısa sürede alım istiyoruz