Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Devlet Memuru Alımlarının Sonuçlarını Açıkladı..!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi bünyesine yapılacak olan personel alımlarına ilişkin başvuru sonuçları açıklandı. İşin Olsa haber ekibi olarak söz konusu yayınlanan personel alım ilanlarını derleyerek sizlere sunduk.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Devlet Memuru Alımlarının Sonuçlarını Açıkladı..!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi tarafından Son Dakika açıklaması olarak yayınlanan başvuru ilanlarına göre alım yapılacak pozisyonlar için başvuru yapılan adayların başvuruları değerlendirilmiş olup personel alımı kapsamında bir karara varıldığı açıklandı. Başvuruların değerlendirilmesine göre personel alımları kontenjanın ve kimlerin Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademesi bünyesinde çalışacağı belirlenirken, başvuru yapan adaylardan yanlış bilgi veren ve belirtilen başvuru şartlarına göre başvuru yapmayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı açıklandı.

BAŞVURU SONUÇLARI İNTERNET SİTESİNDE

Son Dakika açıklaması olarak veirlen başvuru sonuçları değerlendirilmesine başvuru yapan adaylar Jandarma ve Sahil Güvenlik resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilecekleri gibi yine kurum tarafından yapılacak olan açıklamaya göre de başvuruyu kazanan adayların hareket edeceği belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin Kaya
Yasin Kaya - 2 yıl Önce

Jandarma sivil memur alımı 2018/2 sonuçları açıklandı deniyor ama bakılmıyor neden