Jandarma Uzman Erbaş Alımları Sonuç ve Başvuru Belli Oluyor

2018/1 Jandarma Er Alımları kısa süre önce sona erdi. Sırada başvuru sonuçlarının açıklanması kaldı. Adaylar merak ve heyecanla bekliyor. Uzman erbaş başvuruları ne zaman açıklanacak? Tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Jandarma Uzman Erbaş Alımları Sonuç ve Başvuru Belli Oluyor

2018/1 Jandarma Er Alımları kısa süre önce sona erdi. Sırada başvuru sonuçlarının açıklanması kaldı. Adaylar merak ve heyecanla bekliyor. Uzman erbaş başvuruları ne zaman açıklanacak? Tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Jandarma genel komutanlığına bağlı olarak faaliyet gösterenlere özel olarak yapılan uzman erbaş alımları sona erdi. 2018 yılı içinde bu tarz bir alım ilk defa yapıldı. Ön başvurular 13-30 Temmuz aralığında alındı. Başvuruya göre uygun olan adayların seçme sınavına çağırılması bekleniyor.

Jandarma Uzman Erbaş Alımları Ne Zaman Açıklanacak?

Yapılan açıklamaya göre 13-30 Temmuz aralığında yapılan başvuruların sonuçları 7 Ağustos'ta açıklanacak. Jandarma Genel Komutanlığı resmi sitesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca 7 Ağustos'ta ya da daha önce açıklanırsa sitemizde haberini de bulabilirsiniz.

Sonuçların belli olmasının ardından adayların gireceği sınavların tarihleri de açıklanacak. Adaylar 27 Ağustos'ta sonuçların açıklanmasından 20 gün kadar sonra sınavlara girecek. Bu tarih net olmasa da ilk açıklanan bilgilere göre adaylar Ağustos sonunda sınavlara girecek.

AÇIKLAMA

2018 yılında ilk defa yapılan Jandarma Uzman Erbaş Alımları ne zaman açıklanacak? Resmi sonuçlar Jandarma Genel Komutanlığı resmi sitesinden duyurulacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 07:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
UZMAN ADAYI
UZMAN ADAYI - 13 ay Önce

Asayiş alımları ne zaman olacak. Kaç aydır beklemekteyiz.

Murat
Murat @UZMAN ADAYI - 13 ay Önce

aynen beklemekten artık sabrımız kalmadı biz asayiş beklerken lojıstık sınıfı alındı ilkokul mezunları değerli oldu ben bpşuna mı önlisans oldum ilk öncelık bize verılsın zaten lojıstık daha yenı 2017/2 atama yaomış nıye daha alıyonuz atama yapmıyorsanız

Jöh
Jöh - 13 ay Önce

Artık şu jöh alımları olsa iyi olacak aylardır beklemekteyiz...

Joh
Joh @Jöh - 12 ay Önce

Ne zaman sınava girdin ben nisanda girdim

ömer
ömer - 13 ay Önce

uzman erbaş 2017/10 dönem ekim kasım da başvurduk 2018 ağustos oldu10 aydır bir sınava giremedik sayın içişleri bakanımızı süleyman soylu bakanımız çözsün bu işi

Asayis
Asayis - 13 ay Önce

Lise mezunu başvuru yapabiliyor mu

Murat
Murat - 12 ay Önce

Beyler ne zaman asayiş alımları olacak bilgisi olan varmı uşaklar