Jandarma Özel Harekat ve Jandarma Asayiş Alımları Devam Ediyor

Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Özel Harekat (Jandarma Komando) ve Jandarma Emniyet Asayiş sınıfları için askeri personel alımı yapıyor.

Jandarma Özel Harekat ve Jandarma Asayiş Alımları Devam Ediyor
İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunan Jandarma Genel Komutanlığı geçtiğimiz günlerde 2017/4 uzman erbaş alım ilanı yayımlayarak  Jandarma Özel Harekat (Jandarma Komando) ve Jandarma Emniyet Asayiş sınıfları için askeri personel alımlarının yapılacağı duyuruldu.

Alım ilanı geçtiğimiz günlerde Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanmış olup adayların yine Jandarma Genel Komutanlığının resmi internet sitesinden  Jandarma Özel Harekat (Jandarma Komando) ve Jandarma Emniyet Asayiş sınıfları için başvuru yapabilir.

Kimler Başvuru Yapabilir

Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile  Jandarma Özel Harekat (Jandarma Komando) ve Jandarma Emniyet Asayiş sınıfları için askeri personel alımı gerçekleştirildiği duyuruldu. Peki kimler müracaat edebilir.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
En az lise mezunu olmak
Askerlik hizmetini tamamlamış ya da yapıyor olmak (20 Ağustos 2017'ye kadar bitirmek)
25 yaşını bitirmemiş olmak (1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlular)
Askerlik terhisi üzerinden 36 ay geçmemiş olmak
164 cm'den kısa olmamak
Vücut yapısında ya da her hangi bir yerinde kusuru olmamak
Sağlık sorunu bulunmamak
Sicili temiz olmak

Yukarıda Jandarma Genel Komutanlığının Jandarma Özel Harekat (Jandarma Komando) ve Jandarma Emniyet Asayiş sınıfları için aradığı şartlar belirtilmiştir. Müracaatlar 20 Şubat 2017 tarihinde başladı ve adayların 17 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Başvurular için aşağıda ki linki takip ediniz.

https://app1.jandarma.tsk.tr/pts_aday/aday.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
memet
memet - 4 yıl Önce

25 25 25 yaş torpil torpil torpil 30 32 yaşındakiler ihtiyarmı olamazlarmı nasıl bır düşünce nasıl bir devlet anlayışı yuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhh

demircan e
demircan e @memet - 3 yıl Önce

kardeşim 30 da göreve başladın diyelim 40 da ne yapacaksın 45 de ne yapacaksın.bu görev masa başı iş değil .alelade sıradan iş de değil.30 a kadar durdunda 30dan sonra mı aklına geldi.menfaatiniz doğrultusunda davranmayın .biraz dışardan bakın düşünün doğruyu yanlışı.amacım aşağılamak değil yanlış alaşılmak istemem ama durum bu .saygılar

bilal mustafa
bilal mustafa - 3 yıl Önce

Neden en az lise mezunu ben hakkari çukurcada sözleşmeli erim bizlere 3 yılın sonunda neden böyle bir hak taninmiyor lise mezunu değilim jöh den hiç bir farkım yok lise mezunu akıllı ortaokul mezunu akilsiz mı daha önce ortaokul olabiliyordu şimdi ne değişti yazdıklarımın ciddiyete alınması önemle rica olunur.?

sema
sema @bilal mustafa - 3 yıl Önce

hadi sizde öyle.astsubay alımına önlisans bayan alımı oluyor neden lise mezun alım olmuyor?????????bende bunu merak ediyorum

İBRAHİM
İBRAHİM - 3 yıl Önce

JÖH OLAMAK İÇİN ÖNCE UZAMAN ER Mİ OLUYOR

murat bingöl
murat bingöl - 3 yıl Önce

Jandarma asayis trafik denetleme sube mudurlugu

sefa kaya
sefa kaya - 3 yıl Önce

ılköğretim mezunlari olmuyormu