jandarma Lojistik Sınıfı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Asayiş Uzman Erbaş Alımı Bekleniyor!

Jandarma Genel Komutanlığına uzman erbaş alımlarından 2018/2 Lojistik branşındaki başvuru sonuçları açıklandı. Asayiş branşındaki uzman erbaş alımları ne zaman yapılacak? Adaylar merakla beklediği askeri personel alımı bekleniyor..

jandarma Lojistik Sınıfı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Asayiş Uzman Erbaş Alımı Bekleniyor!

jandarma Asayiş branşında uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

2018/2 Lojistik sınıfındaki uzman erbaş alımlarında başvuruların tamamlanmasının ardından geçtiğimiz günlerde başvuru sonuçları açıklandı.

Jandarma remi internet sitesi üzerinden açıklanan duyuruda e-devlet şifresi ile giriş yaprak sonuçları öğrenen adaylar hak kazananlar için mülakat tarihleri de belli oldu. Geçtiğimiz yıllarda her yılın son ayları yapılan Asayiş uzman erbaş alımlarının ne zaman yapılacağı da merakla bekleniyor.

ASAYİŞ SINIFI UZMAN ERBAŞ ALIMI

2018/1 ve 2018/2 lojistik ile Havacılık branşlarındaki alımlar için yapıldı. 2018/3 asayiş uzman erbaş alımları için yapılacak mı? 2019 yılında mı alımlar gerçekleşecek henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz günlerde ikinci yüz günlük eylem planında Jandarma Askeri Personel alımları yer almadı. Adaylar alımlarda yaş şartı nedeniyle 2018 yılı tamamlanmadan yapılmasını istemekteler.

Yayımlanacak askeri personel Alımı ilanından anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek anında bildirim alabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 02:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan
Ayhan - 2 yıl Önce

Allah sizi bildigi gibi yapsın onca istek var asayiş için bir türlü alım yapmadınız atalar boşuna dememiş tok açın halinden ne anlar diye siz simdi bizim halimizden ne anlarsiniz ki bekleye bekleye yoruldum artik bu nedir boyle ya bir aciklama yapmak bu kadar zor olmamalı yeter artık neyi bekliyorsunuz

Halil
Halil - 2 yıl Önce

Bekliyoruz en azından açıklama yapın Allah rızası icin

Ayhan
Ayhan - 2 yıl Önce

Sayın cumhurbaskanım bir söz verdiniz 100 günlük eylem diye sözünüzde durun ve şu alımı yapın bir an önce

Yapılmalı
Yapılmalı - 2 yıl Önce

O kadar genç bekliyo bir umut yarattınız sözünüzde durun bizi ümitlendirmeyin bari

jandarma uzman adayı
jandarma uzman adayı - 2 yıl Önce

2017/10 beklemedeyiz açıklama yapılırsa cok iyi olur en azından önümüzü görürüz.

Muhammed yesilbag
Muhammed yesilbag - 2 yıl Önce

Kontejyan dışı olanlar ne yapacak

Huseyin
Huseyin - 2 yıl Önce

Bekliyoruz

Oguz
Oguz - 2 yıl Önce

Lojistikte belge eksikligi dediginiz konteyjan disi koydugunuz hic sonuc cikarmadiginiz insanlarin haklarini nasil vereceksiniz yetkililere sesleniyorum 2018/2 alimlari bastan yapilsin belgesi olmayan kabul edildi olanlar kabul edilmedi