Jandarma Komando Branşlı Uzman Erbaş Atama Duyurusu Yaptı!

Jandarma Genel Komutanlığından az önce uzman erbaş atama duyurusu geldi. İşte sonuçları açıklanan komando branşlı uzman erbaş duyuruları.

Jandarma Komando Branşlı Uzman Erbaş Atama Duyurusu Yaptı!

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından az önce yeni bir duyuru yayımladı. 04 Aralık 2019 tarihi saat 15:00 dan sonra gelmiş olan duyurulara göre Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş ataması yapacak. Söz konusu duyurulara göre Aralık ayı yenifoça ve Kırkağaç ilçelerine ek atama yapılacak.

JANDARMADAN GELEN DUYURULAR:

Jandarma Genel Komutanlığı yaptığı duyurularda, Aralık ayı Yenifoça jandarma Genel Komutanlığı Emnine atanan Komando Braşlı Uzman Erbaş Ek Atama dyurusu ve Uzman erbaş Atama Sonuçları duyurusu, Kırkağaç Jandarma Genel Komutanlığı Emrine atamam komando branşlı atama sonuçlarını açıkladı.

SONUÇLAR NEREDEN ÖĞRENİLECEK?

Komando branşlı Jandarma Uzman erbaş atama sonuçlarına ulaşmak için Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temin adresi üzerinden sorgulayabilrisiniz. Sorgular için e-Devlet Şifresi ile sisteme giriş yaparak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

SONUÇLAR BURADA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE