EGM 35 Bin Polis Alımı Şartları (PÖH, PMYO,POMEM,) İlan Tarihleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından müjdelenen polis alımlarına dair merak edilen PÖH, PMYO, POMEM başvuru şartları ve ilan tarihleri gibi tüm soru işaretlerine haberimizde değindik..

EGM 35 Bin Polis Alımı Şartları (PÖH, PMYO,POMEM,) İlan Tarihleri

Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından önemli açıklamalar gerçekleştirilmişti. Bu açıklamalarda polislerin görev aldıkları noktalarda elde ettikleri başarılara değinilmiş ve yeni polis alımlarının başlatılacağına yer verilmişti. Bu açıklamaların ardından da sosyal medya platformlarında ve çok sayıda haber sitesinde, yeni ilanın yayımlanacağı müjdeleri yer aldı. Bizler de yaptığımız haberlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu' nun bu açıklamalarına yer vererek, yaptığımız haberlerle sizlere aktarmaya çalışmıştık. Bakan Soylu' nun açıklamalarında gündeme yansıyan polis ve pöh alımlarına yönelik olarak da çok sayıda adayın bazı talepleri bulunuyor. Bu talepler yaş şartlarının esnetilmesi, renk körlüğü şartının kaldırılması gibi talepler olarak karşımıza çıkıyor.

35 BİN POLİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI KONUSUNDA TALEPLER

Yayımlanacak PÖH, PMYO, POMEM alımları için ilanların yayımlanma tarihlerine yönelik net bir açıklama yok ancak 2019 yılı itibariyle bu ilanların kamuoyuna yansıtılacağı düşünülmektedir. 2019 yılı alımlarında muhtemelen Ocak ve Şubat ayları arasında 35 bin polis alım sürecinde PMYO, POMEM, PÖH alımlarına yönelik duyuruların gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Tüm bu ilanlar yayımlandığında yine isinolsa.com sitemizin mobil uygulamaları aracılığıyla sizlere ulaştırılacaktır.

iOS uygulamamız için> Tıklayınız

Android uygulamamız için> Tıklayınız

ÖNCEKİ ALIMLARDA UYGULANAN ŞARTLAR

Polis alımları için daha önceden yayımlanan ilanlarda adayların en az lise mezunu olması, 28 yaşından gün almamış olması, sağlık şartlarını barındırması gibi niteliklere sahip olması istenmişti. Bu alımlarda da bahsi geçen şartların geçerliliğini koruyacağı ve şartlar üzerinde bir değişiklik yapılmayacağı düşünülmektedir.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 13:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazel
Yazel - 2 yıl Önce

Ön lisans kpss taban düşürülsün . 60 olmasını bekleyen okadar çok insan var ki . Sesimizi duyun istiyoruz lütfen bizlere bir şans verilsin.

Yazel
Yazel - 2 yıl Önce

Ön lisans kpss taban puanı 60 olsun lütfen

Burhan
Burhan - 2 yıl Önce

Keske bir seferligine alimlar orta okul olsa bazi kesim omul okuyamamis parasizliktan veya calismaktan okula gidememis ne olurki bizide alsalar 1 seferligine yine okuruz dusuk maas aliriz daha zor egitimlerden geceriz hatta silah bile vermesinler bizde okumak istedik ama imkanlar yuzunden okuyamadik

AKIN
AKIN - 2 yıl Önce

Arkadaşlar önlisans puanın düşmesi için cimerden bimerden sürekli yazın twitterdan takipleşelim kampanya başlatalım tag açalım eklemek isteyen eklesin GÖKTUĞ MENZİLCİOĞLU

hasan
hasan @AKIN - 2 yıl Önce

evet

Mert
Mert - 2 yıl Önce

33 yaşında, evli, iki çocuk babası, iki lisans mezunu işsizim. Allah rızası için duyun artık sesimizi. Eşimle ayrı şehirlerdeyiz. O samsunda ben mersinde iş arıyorum. Boşanma aşamasındayız. Çocuklarım babasız büyüyecek. İntihar etmek istemiyorum. Allah için yaş sınırını kaldırın artık. Zamanında da meslek lisesinde kat sayı problemine takılmıştım. 2016 da ikinci lisans olan sosyal hizmetten mezun oldum fakat atama puanları 88 e çıktı. Ben iş mi arayayım kpss ye mi çalışayım yoksa çocuklarıma bakıcılık mı yapayım. Ölmek istiyorum artık. Hayattan soğudum. Lütfen tutun artık elimden. Yardımcı olabilecek insanlara ihtiyacım var. Mail bizga@live.com lütfen yardım edin. Bu dünyam yandı bari Ahiretim yanmasın.

Burak
Burak - 2 yıl Önce

Poh alimi 2019 temmuz ayi ve lise cikisli olmasini 4 gozle bekliyoruz

islam
islam - 2 yıl Önce

Şu başlığı atarken tahmini ilan tarihi yazın.

Ebru
Ebru - 2 yıl Önce

Yaş en azından 30 olsun bu nedir böyle ya 30 yaşından sonra evde otursunlar ozaman