Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Temin Ön Kayıt İlanı Yayımlandı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı gerçekleştiriyor. Yayımlanmış olan ilana göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine dış kaynaktan muvazzaf subay adayı temini yapacak. İşte detaylar haberimizde yer almaktadır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Temin Ön Kayıt İlanı Yayımlandı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yayımladığı ilana göre Subay alımı yapacak. Milli Savunma Bakanlığı resmi internet sitesinde yayımlamış olduğu ilana göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Dış kaynaktan Deniz Sınıfı Kuvazzaf Subay Adayı Temini için Ön kayıt yapacak.  Deniz Kuvvetleri Komutanlığı dış kaynaktan muvazzaf subay adayı teminn sınav aşamaları tamamlamış olup Sınavda başarılı olan adayların ve Asil olarak sıralamaya girenler Ön kayıt işlemlerini yapacaklardır.

Söz konusu Ön kayıt işlemleri 05 Kasım 2018 Tarihi ile 06 Kasım 2018 tarihlerinde yapılacaktır. Adayar ile ilgili açıklamalar Milli Savunma Bakanlığı internet sitesindeki Özel ilanda belirtilmiştir. İlgili Özel İlana ulaşmak için Buraya Tıklayınız. Açılacak sayfada adaylar Kimlik numaraları ile ilgili ilanı görütüleyebilirler. Adayların güvenlik soruşturmaları için işlemler devam etmekte olup Ön kayıt işlemleri isonrasunda güvenlik soruşturması olumsuz olan adayların işlemleri sonlandırılacaktır.

Ön kayıt işlemleri için adaylar; 05 veya 06 Kasım 2018 tarihinde 08.30-16.30 saatleri arasında Personel Temin Koordinasyon Şube Müdürlüğüne (Cebeci/ANKARA) (Dikimevi-Ankara Deniz İkmal Grup Komutanlığı yerleşkesi içinde) şahsen başvuracaklardır. 06 Kasım 2018 tarihi saat 16.30a kadar ön kayıt işlemi yaptırmayanların adaylıkları sonlandırılacak, her ne sebeple olursa olsun ilave süre verilmeyecektir. 

Adaylardan ise, aşaıdaki belgeler istenecektir.

Detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep ışık
Recep ışık - 2 yıl Önce

Internetten olmuyormu ankarada yaşamayan insan degilmi