Ağustos 2019 EGM-Jandarma ve MSB Askeri Alımları

2019 Ağustos ayında EGM,Jandarma ve MSB askeri alımlar olacak mı ? Alımlarda kadrolar kaç adet olacak? Ayrıntılar ve aberin detayları sitemizde mevcuttur.

Ağustos 2019 EGM-Jandarma ve MSB Askeri Alımları

2019 yılı itibari ile kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan alımlar yılın üçüncü çeyreğinde de devam etmekte olup bu kapsamda askeri alımlar da çeşitli kurumlar bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bu yılın Ağustos ayında askeri alım yapacak olan kurumlar EGM, Jandarma ve MSB olup her bir kurum farklı alanlarda istihdam etmek üzere askeri personel alımı gerçekleştirecektir. Kurumların alım ilanlarında yer alan detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

MSB PERTEM Mühendis ve Öğretmen Sınıfı Subay Alımı

MSB DKK’de görev yapmak üzere PERTEM üzerinden açıklanan alım ilanında öğretmen ve mühendis sınıflarına subay alımı yapılacak olup adaylar başvurularını 25 Ağustos tarihine kadar ilgili kuruma yapmak zorundadır. Başvurularda başvuru şartlarının yanı sıra adayların 2018 veya 2019 KPSS P3puan türünde en az 60 puana sahip olması gerekmektedir. MSB’de bünyesinde yapılan bir diğer alım ise TSK Bando Sınıfı Subay ve Astsubay alımına yönelik olup adayların ilgili kadro için en az 60 KPSS puanına sahip olması gerekmektedir.

Alım detayı için: https://www.isinolsa.com/askeri-ilanlar/msb-deniz-kuvvetleri-kpss-60-puan-ile-2-bransta-subay-alim-ilani-h27625.html

Jandarma Korucu Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından açıklanan alım ilanında Eruh Kaymakamlığı ve Şemdinli Kaymakamlığı bünyesinde 150 korucu alımı yapılacaktır. İlgili alıma başvurmak isteyen adayların Türk vatandaşı olma, erkekler için askerliği bitirmiş olma, 40 yaşını aşmamış olma, okur yazar olma, kamu haklarından mahrum olmama, 5237 sayılı kanun gereklerine sahip olma, suç hükmü bulunmama gibi şartların sağlanması gerekmektedir.

İlgili alım detayı için: https://www.isinolsa.com/askeri-ilanlar/2019-yili-korucu-alimlari-yayimlanmaya-devam-ediyor-h27571.html

EGM, PMYO Kapsamında Polis Alımı

Birçok adayın merakla beklediği 2.500 polis alımı PMYO kapsamında yapılacak olup ilgili alım için başvurularda YKS TYT puan türünden en az 250 puan şartı bulunmaktadır. Diğer kadro detayları ve başvuru şartlarına ulaşmak için: https://www.isinolsa.com/polis-alimlari/egm-2500-polis-alimi-icin-kimler-basvurabilir-h27786.html

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 22:24

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali akkor
Ali akkor - 1 yıl Önce

Ortaokul mezunu onbaso alimrarida açılsın