Van'da Bomba Yüklü Kamyon Durduruldu

Van'da güvenlik güçleri içi bomba yüklü olan kamyoneti durdurdu ve çevresinde önlem aldı. Alınan önlemden sonra Patnos yolunun trafiğe kapatıldığı öğrenildi.

Van'da Bomba Yüklü Kamyon Durduruldu
Van'da güvenlik güçleri içi bomba yüklü olan kamyoneti durdurdu ve çevresinde önlem aldı. Alınan önlemden sonra Patnos yolunun trafiğe kapatıldığı öğrenildi.Sabahın erken saatlerinde tali bir yoldan gelerek Erciş- Patnos Karayolu’na çıkan kamyonet, 7′inci kilometrede bulunan Nişancı Köyü yakınlarında durduruldu. Karayolu araç trafiğine kapatılıp çevrede geniş önlem alındı. Olay yerine ise çok sayıdı zırhlı araç ve bomba imha uzmanı ekipler çağrıldı.

Güvenlik önlemleri ile tamaman kapatılan bölgeye kimse yaklaştırılmazken, bomba yüklü olduğu belirtilen kamyonet ile Kocapınar Jandarma Karakolu arasında ise yaklaşık 3 kilometrelik bir mesafenin bulunduğu belirtildi. Kamyonetin, güvenlik güçleri tarafından önceden takibe alındığı öne sürülürken, konuyla ilgili yetkili makamlar tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. (DHA)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE