Savcılığa Şikayet Etti!Benden Çalıp Kaçtığı Paralarla Alem Yapıyor!

Edirne keşan'da yaşanan olayda bir seyahat firmasında yolcu taşımacılığı yapan Ragıp Eraslan,yanında çalışan muavini U.Y'nin kendine ait yaklaşık 12 bin lira parasını çaldığını ve bu paralarla Antalya'da tatil yaptığını öne sürerek savcılığa şikayette bulundu.

Savcılığa Şikayet Etti!Benden Çalıp Kaçtığı Paralarla Alem Yapıyor!

Edirne keşan'da yaşanan olayda bir seyahat firmasında yolcu taşımacılığı yapan Ragıp Eraslan,yanında çalışan muavini U.Y'nin kendine ait yaklaşık 12 bin lira parasını çaldığını ve bu paralarla Antalya'da tatil yaptığını öne sürerek savcılığa şikayette bulundu.

Edirne Keşan'da, özel bir seyahat firmasında yolcu taşımacılığı yapan Ragıp Eraslan, muavini U.Y.’nin kendisinden 12 bin lira para çaldığını öne sürdü. Muavininin, çaldığı parayla Antalya’da köpük ve havuz partileri yaptığını iddia eden Erslan, U.Y'nin sosyal paylaşım sitesine yüklediği fotoğrafları savcılığa delil olarak sundu.

Özel bir seyahat firmasında kendisine ait otobüsle İstanbul’dan Edirne’nin Keşan ilçesindeki Yayla ve Erikli Köyü sahilleri arasında yolcu taşımacılığı yapan Ragıp Eraslan, İstanbul Esenler’de yanına muavin olarak aldığı U.Y.’nin kendisini dolandırıp paralarını aldığını öne sürdü.

35 yaşındaki Ragıp Eraslan, geçen 19 Temmuz’da iş bitimi muavini 20 yaşındaki U.Y.'nin evine gittiğini, kendisinin de otobüsünü Esenler otogarı dışındaki bir otoparka çekerek araç içerisinde uyuduğunu anlattı. Sabah uyandığında araca girilerek, cüzdanında bulunan bin 500 lira ile kredi kartının çalındığını fark ettiğini kaydeden Eraslan, iptal ettirmek için aradığı banka görevlisinden 13 ayrı yerden toplam 10 bin 625 lira çekildiğini öğrendiğini söyledi.

EĞLENCE FOTOĞRAFLARINI SAVCILIĞA VERDİ

Kredi kartının en son kullanıldığı Sapanca’daki oteli arayan Eraslan, kartı yanında çalıştırdığı muavini U.Y.’nin kullandığını belirledi. Malkara Cumhuriyet Başsavcılığı’na giden Eraslan U.Y.’den şikayetçi olurken, sosyal paylaşım sitesindeki köpüklü, havuzlu eğlence ile paralarla çekilmiş fotoğraflarını da delil olarak gösterdi.

''BENİM PARAMI ÇATIR ÇATIR YİYOR''

Muavininin kendisinden çaldığı paralarla tatil bölgelerinde eğlenmeye devam ettiğini öne süren Ragıp Eraslan şunları söyledi:

"Olay gecesi eve gitmek için bile benden 100 lira istemişti. Normalde ben o seslere uyanırdım, verdiğim parayla uyku ilacı aldığını düşünüyorum. Önce cebimdeki nakit bin 500 lirayı almış, daha sonra kredi kartımdan para çekmiş. Şifreyi mazot almaya gittiğimizde kullandığı için biliyordu. Bankadan 10 bin 625 lira çekmiş ve Antalya’ya gitmiş. Herif şu an paraları yiyor, gününü gün ediyor. Kızlarla köpük banyosunda çekilmiş fotoğrafları Facebook’a atıyor. Bizden çaldığı paraları şu an çatır çatır yiyor. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Yakalanmaması için hiçbir sebep yok. Kullandığı telefon halen açık. Akşama kadar Facebook’ta. Fotoğraflardan nerede olduğu görülüyor. Bir an önce yakalanıp, adalete teslim edilmesini istiyorum."

ALEM FOTOĞRAFLARI İNTERNETTE

Ragıp Eraslan’ın kendisini soyduğunu öne sürdüğü muavin U.Y. ise eğlence fotoğraflarını sosyal paylaşım sitelerine yükledi. Kızlarla havuz ve köpük partilerinin yanı sıra paralarla ayna önünde çekilmiş fotoğrafları yer alan muavinin yakalanması için Malkara Cumhuriyet Savcılığı ve polisin başlattığı soruşturma sürüyor.

Ntv

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 00:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE