Polis Özel Hareket Adayları EGM'den Alım Bekliyor

Türkiye'de binlerce polis özel harekat adayı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan açıklamayı ve alımı bekliyor. Eğitim şartları nasıl olacak? PÖH alımlarına yönelik yapılacak olan alımları sizler için araştırarak haberimize derledik..

Polis Özel Hareket Adayları EGM'den Alım Bekliyor

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından düzenlenen ve POMEM projesi kapsamı içerisine giren PÖH alımı adaylardan tarafından daha fazla istenmeye başlandı. PÖH alımlarına ilişkin binlerce aday resmi kurumlara geri bildirimde bulunarak PÖH'ün adayların seslerini duymasını istiyorlar. Polis Özel Harekat adayları her zaman olduğu gibi Polis Akademisi Başkanlığı tarafından POMEM kapsamı içerisinde Emniyet Genel Müdürlüğünden PÖH alımları talep ediyorlar. Bunların yanı sıra adaylardan istenilen genel şarlarında geçen yıl ile aynı oranda tutulmasını istedikleri ifade edildi.

PÖH için BELİRLENEN GENEL ŞARTLAR

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak olan alımlar için istenilen genel şartlar şu şekildedir; "T.C. vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, 18 yaş sınırını tamamlamış olmak, Emniyet Teşlikatı tarafından belirlenen sağlık şartlarını taşımak, şartların geçerli olduğu kanıtlanmak, güvenlik soruştumalarının olumlu sonuçlanması" PÖH adaylarından istenilen genel şartlardandır.

İşin Olsa haber ekibi olarak PÖH alımlarıyla ilgili gelişmeleri takip ederek olası bir ilan ya da açıklama durumlarında sizlere gerekli haberi sunacağız.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 00:19

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
makbule
makbule - 2 yıl Önce

lütfen bayan alımı da olsun admin sesimizi durur musun?