Polis Akademisinden 24. ve 25 Dönem POMEM İle PAEM Duyurusu Yapıldı!

Polis Akademisi Başkanlığı yeni yaptığı duyurular ile 24. ve 25. Dönem POMEM ve PAEM hakkında yedek ve başvuru işlemleri duyurusu geldi. İşte o duyurular.

Polis Akademisinden 24. ve 25 Dönem POMEM İle PAEM Duyurusu Yapıldı!

Polis Akademisi Başkanlığı 27 Eylül 2019 tarihi itibari ile iki yeni duyuru yaptı. Yapılmış olan duyuruyda 24. Dönem POMEM ve 25. Dönem POMEM alımları hakkında yeni gelişmeler yer aldı.

Akademi ilk yaptığı açıklamada 24. Dönem POMEM 1. Yedek Planlama duyuru yaptı. İkinci duyurusunda ise  25. Dönem POMEM Sınavı ve 2019-2020 Eğitim Yılı PAEM Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alım Sınavı Başvuru İşlemlerinin Tamamlanması Süreci İle İlgili Duyuru yaptı.

İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili duyurular hakkında detayları aktarıyoruz.

24. DÖNEM POMEM 1. YEDEK  YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI!

24. Dönem POMEM 1. Yedek aday yerleştirme sonuçları açıklandı. Bu kapsamda Polis Meslek eğitim için Polis Meslek Eğitimi merkezinerine Polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan ön lisans mezunu 10 kadın ve lisans mezunu 79 kadın aday planlaması yapıldı.

Polis Akademisi başvuru sonuçları hakkında resmi internet adresi üzerinde duyuru yapara kbunun dışında herhangi bir duyuru yapılmayacağını açıkladı.

Lisans Yedek Yerleştirme Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayınız.

Önlisans Yedek Yerleştirme Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayınız.

25. DÖNEM POMEM VE PAEM BAŞVURU İŞLEMLERİ TAMAMLANMASI DUYURUSU:

Ais.pa.edu.tr adresi üzerinden E-Devlet şifreleri ile yapılan, 25.Dönem POMEM (Kadın Özel Harekat) Giriş Sınavı ve 2019-2020 Eğitim – Öğretim Döneminde Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (Paem) Müdürlüğü Lisans Mezunu Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alımı sınavı işlemleri, sistem üzerindeki başvuru yoğunluğu sebebiyle, 27.09.2019 tarihi 17.00 saatine kadar HALK BANKASI’na başvuru ücreti yatıran adayların, internet üzerinden 29.09.2019 tarihinde saat 23.59’a kadar başvuru işlemlerini tamamlayabileceklerdir.

YORUM EKLE