Polis Akademisi PAEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçlarını Açıkladı! Sonuç Ekranı

Polis akademisinden yeni bir duyuru geldi. 24 Dönem POMEM sonuçlarının ardından 02 Eylül 2019 tarihinde yapılan PAEM Eğitim Sonu Sınavı Sonuçları Açıklandı!

Polis Akademisi PAEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçlarını Açıkladı! Sonuç Ekranı

Polis Akademisi Başkanlığından 13 Eylül 2019 tarihi itibari ile yeni bir duyuru geldi. 02 Eylül 2019 tarihinde yapılmış olan PAEM Eğitim Sonu SInavı hakkında duyuru yapan Polis Akademisi 13 Eylül 2019 tarihinde sonuçları aıkladı. 10 Gün ara ile erken gelen sonuçlar adayları bir hayli sevindirecek. 12 Eylül 2019 tarihi itibari ile 24. Dönem POMEM 3 bin kadın polis alımı sonuçlarını açıklayan polis akademisi şimdi ise PAEM sonuçlarını açıkladı. İşte Polis Akademisinden gelen duyur şöyledir.

SONUÇLAR AÇIKLANDI!

2018-2019 eğitim-öğretim yılında değişik sebeplerle işlemleri tamamlanan (sağlık, ders ve sınav işlemleri, mahkeme kararı vb.) PAEM öğrencilerine 03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarına polis memuru ve komiser yardımcısı rütbelerine aday memur olarak atanacaklara uygulanacak sınav yönetmeliği” hükümleri gereği 02 Eylül 2019 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde eğitim sonu sınavı yapılmıştır.

Söz konusu Eğitim Sonu sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 08:54

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan
Oğuzhan - 12 ay Önce

Hadi artık POMEM alımını yapın delirecem 66 aldım önlisans düşecek mi dusmucek mi bilemiyoruz