Paralel Yapı'da 14 Gözaltı Daha!

8 ilde 'Paralel Yapı' operasyonu yapıldı. Emniyet güçleri 'Paralel Yapı' operasyonlarına büyük bir istikrarla devam ediyor. Yapılan operasyonlarda 14 kişi gözaltına alındı.

Paralel Yapı'da 14 Gözaltı Daha!

8 ilde 'Paralel Yapı' operasyonu yapıldı. Emniyet güçleri  'Paralel Yapı2 operasyonlarına büyük bir istikrarla devam ediyor. Yapılan operasyonlarda 14 kiş gözaltına alındı.


Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 8 ilde düzenlenen paralel yapı operasyonunda aralarında 1. sınıf, 2. sınıf emniyet müdürlerinin, şube müdürlerinin ve amirlerin de yer aldığı 14 kişi gözaltına alındı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Kocaeli merkezli olarak 8 ilde paralel yapıya mensup olduğu iddia edilen emniyet mensuplarına operasyon düzenlendi.
Operasyonda aralarında 1. sınıf, 2. sınıf emniyet müdürlerinin, şube müdürlerinin ve amirlerin de yer aldığı 14 emniyet mensubu gözaltına alındığı öğrenildi. Konuyla alakalı olarak henüz resmi bir açıklama yapılmazken, operasyonların devam edeceği kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 00:47

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE