Cinsel Organı Kesilerek Öldürülenlerin Katil Zanlısı Bakın Kim Çıktı

Aksaray'daki vahşi cinayetlerin zanlısı iş arkadaşları olduğu ortaya çıktı. İstanbul'da cinsel organları kesilerek öldürülen iki kişinin katil zanlı arkadaşı çıktı.

Cinsel Organı Kesilerek Öldürülenlerin Katil Zanlısı Bakın Kim Çıktı

Aksaray’da birer gün arayla boğazı ve cinsel organı kesilerek öldürülmüş olarak bulunan 26 yaşındaki Kadir Çekiç ve 21 yaşındaki İmdat Tayfur Doğan’ın katil zanlısı olarak gözaltına alınan kişinin, birlikte aynı özel bir süt fabrikasında çalışan çalışma arkadaşları 26 yaşındaki S.T. olduğu ortaya çıktı.

720 bin lirayı böyle gaspettiler Geçen Perşembe günü Laleli Mahallesi'nde Mehmetçik İlkokulu Yolu'nda, vatandaşlar yolun kenarında kanlar içinde bir kişinin yattığını gördü. Olay yerine gelen polisler, yerde yatan kişinin, bir süt fabrikasında çalışan evli 26 yaşındaki Kadir Çekiç olduğunu ve boğazının kesilerek öldürüldüğünü belirledi.

Çekiç'in cesedi otopsi yapılmak üzere Aksaray Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Yapılan otopsisinde ise Çekiç'in cinsel organının da kesildiği ortaya çıktı.

Bir gün sonra ikinci vahşet

Dün de Tuzlusu Bölgesi'ndeki çöplük alana moloz döken kamyon şoförü, bir köpeğin insan bedenini parçaladığını fark edip, polise bildirdi. Olay yerine gelen polisler, köpeği güçlükle cesedin başından uzaklaştırdı.

Ardından, genç bir erkeğin yine cinsel organı ve boğazı kesilerek öldürüldüğünü tespit edildi. Yapılan incelemede, cesedin İmdat Tayfur Doğan'a ait olduğu belirlendi. Doğan'ın sol bacağında ise kalemle 'Namus için' yazısının bulunması dikkat çekti.

Polis araştırma başlattı

Çekiç ile Doğan'ın kesilen cinsel organlarının cesetlerinin yanında olmaması ve öldürülüş şekillerinin aynı olması üzerine iki cinayetin birbiriyle bağlantısı olduğu üzerinde duran polis ekipleri çalışma başlattı. Boğazı ve cinsel organı kesilerek öldürülen Kadir Çekiç, bugün merkeze bağlı  Çekiçler Köyü'nde toprağa verilirken, İmdat Tayfur Doğan'ın ise otopsi için Adli Tıp Kurumu'nda olduğu öğrenildi.  

1 kişi gözaltına alındı

Aksaray'da üst üste meydana gelen iki cinayet halk arasında tedirginlik yarattı. İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirterek cinayetlerle ilgili adı açıklanmayan bir kişinin gözaltına alındığını bildirdi. Aslan, "Bu cinayetler ile ilgili 1 kişi gözaltında alındı. Sorgulaması devam ediyor. Bütün delillerin ve taşlar yerine oturdu. En kısa sürede kamuoyu ile gerekli bilgiyi paylaşacağız" dedi.

Katil zanlısı iş arkadaşları çıktı

Katil zanlısı olarak gözaltına alınan kişinin, birlikte aynı özel bir süt fabrikasında çalışan çalışma arkadaşları 26 yaşındaki S.T. olduğu ortaya çıktı.

Yapılan sorgusunda suçunu itiraf ettiği öğrenilen evli 2 çocuk babası S.T.’nin 'namus meselesi' nedeniyle cinayetleri işlediği yönünde polise ifade verdiği öğrenildi. Katil zanlısının poliste ifadesi tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edileceği belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 00:14

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE