Adana'da Özel Harekat Timleri Şafak Operasyonu Yaptı

Adana KOM Şube Müdürlüğü tarafından yapılan baskınlarda çok sayıda kaçak ürünler ele geçirildi. Adana'da emniyet güçleri daha önceden tespit ettikleri adreslere baskınlar düzenledi. Özel Harekat Timleri, tarafından yapılan baskınlarda direniş yapılabileceği düşünülen 10 kişi gözaltına alındı.

Adana'da Özel Harekat Timleri Şafak Operasyonu Yaptı

Adana KOM Şube Müdürlüğü tarafından yapılan baskınlarda çok sayıda kaçak ürünler ele geçirildi. Adana'da emniyet güçleri daha önceden tespit ettikleri adreslere baskınlar düzenledi. Özel Harekat Timleri, tarafından yapılan baskınlarda  direniş yapılabileceği düşünülen 10 kişi gözaltına alındı.

ŞAFAK OPERASYONU


Adana'da KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde kaçakçılara yönelik 20 adrese şafak vakti eş zamanlı operasyon düzenledi.KOM Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği operasyona, Asayiş, Narkotik ve Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nden polisler de katıldı.

BELİRLENEN ADRESLERE BASKIN

Daha önceden tespit edilen ve direniş yapılabileceği düşünülen adreslere Özel Harekat Timleri ile girildi. Günün ilk ışıklarına kadar devam eden operasyonda, 10 kişi gözaltına alınırken, çok miktarda çeşitli kaçak ürün ele geçirildi. Şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.Dün de kaçakçılara yönelik 10 adrese eş zamanlı baskın yapan KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, 5 kişiyi gözaltına almıştı. 2 gün art arda düzenlenen operasyonlarda toplamda 15 kişi gözaltına alınmış oldu.

Sabah

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 00:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE