Rize Çamlıhemşin SYDV KPSS Puan İle Personel Alıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde bulunan personel eksikliği için Rize Çamlıhemşin ilçesinde Büro Personeli alacak.

Rize Çamlıhemşin SYDV KPSS Puan İle Personel Alıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde bulunan personel eksikliği için Rize Çamlıhemşin ilçesinde Büro Personeli alacak.

18 Temmuz 2017 Salı 17:38
Rize Çamlıhemşin SYDV KPSS Puan İle Personel Alıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre Rize Çamlıhemşin ilçesinde ki personel eksikliğini gidermek amaçlı 1 kişilik boş kadro ile Büro personeli alımı gerçekleştirecek. Adaylar SYDV bünyesinde belirsiz süreli çalışacak olup, başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bilgiler doğrultusunda en geç başvurularını 20 Temmuz 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Büro Görevlisi için başvuracak adaylar üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri v.b.) ve Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olmak. 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- Bölüm şartı aranmaktadır: Büro Görevlisi için başvuracak adaylar üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri v.b.) ve Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olmak. Personel alım ilanı tarihinden önce son 6 (altı) aydır Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir.

Diğer Özel Şartlar: Mülakata, Özel Şartlara ilişkin kanıtlayıcı belgeleri elden teslim eden adaylar arasından KPSSP3 puan türüne göre en yüksek puanı alan adaydan başlayarak kadro sayısının 3 (üç) katı kadar aday çağrılacaktır.

1. T.C. Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir.),

2. 4 adet fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş) 3. 2016 veya 2017 Yıllarına ait KPSS P3 Sonuç Belgesi Çıktısı, 4. Adli Sicil Belgesi,

5.Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir.)

6. Adresi gösterir Vukuatlı Aile Tablosu,

7. Bilgisayar sertifikası ( sahip olanlar için ) fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir.),

8.Adayın fotoğraflı özgeçmişi (Özgeçmiş mektubunda doğum yeri, doğum tarihi, aile bilgileri, ebeveyn durumu, eğitim durumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, hobileri gibi konulardan bahsedilecektir.)

9. İlan tarihinden sonra alınmış, çalışmasına engel bir durumu olmadığını belirten sağlık raporu.

Personel alımına ilişkin tüm duyuru ve bilgiler ÇAMLIHEMŞİN KAYMAKAMLIĞI resmi internet adresi olan www.camlihemsin.gov.tr'den ve ÇAMLIHEMŞİN KAYMAKAMLIĞI ilan panosundan duyurulacaktır.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.