KPSS 60 Puan İle Aydın Efeler İlçesinde SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aydın'da bulunan Efeler ilçesindeki SYDV ye personel alımı yapacağını belirtti. Alım şartları ve başvuru bilgileri ilanın devamında yer almaktadır.

KPSS 60 Puan İle Aydın Efeler İlçesinde SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aydın'da bulunan Efeler ilçesindeki SYDV ye personel alımı yapacağını belirtti. Alım şartları ve başvuru bilgileri ilanın devamında yer almaktadır.

12 Ekim 2017 Perşembe 22:16
KPSS 60 Puan İle Aydın Efeler İlçesinde SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, Aydın Efeler ilçesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak amaçlı Belirsiz süreli çalışacak 1 kişilik boş kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Adaylar başvurularını en geç 23 Ekim 2017 tarihine kadar yapmalrı gerekmektedir. Buna göre başvuru yapacak adaylar 2016 veya 2017 yıllarındaki Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR:

1-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

3-18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

4-Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

7- ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2016 veya 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

8- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji ve Kamu Yönetimi Bölümlerinden mezun olmak. İlgili Bölümlerden Yüksek Lisans mezunu olması tercih sebebidir.

9-Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.

10-En az B sınıfı Ehliyete sahip olmak.

11-Yabancı dil biliyor olmak. (Müracaat ön koşulu olmayıp tercih sebebidir)

13-Efeler İlçe sınırları içinde ilan tarihinden önce en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak.(09.10.2016 tarihi ve öncesi)

14- İşaret Dili Eğitimi ve Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Sertifikası sahibi olması tercih sebebidir.

15-Vakfımız Mülakat Komisyonu sözlü ve uygulamalı sınav sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.