Gaziantep Karkamış SYDV Personel Alımı Yapıyor! KPSS 60 Puan Şartı Var!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliği için Gaziantep karkamış ilçesinde personel alacak.

Gaziantep Karkamış SYDV Personel Alımı Yapıyor! KPSS 60 Puan Şartı Var!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliği için Gaziantep karkamış ilçesinde personel alacak.

16 Temmuz 2017 Pazar 10:49
Gaziantep Karkamış SYDV Personel Alımı Yapıyor! KPSS 60 Puan Şartı Var!

Gaziantep Karkamış Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yaptığı duyurusu ile personel alacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Gaziantep Karkamış ilçesinde belirsiz süreli çalışacak 1 kişilik boş kadro ile Büro Personeli alacak. Adaylar başvurularını en geç 25 Temmuz 2017 tarihine kadar mutlaka gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Alım detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 İyi düzeyde Word, Excel, PowerPoint vb. Microsoftt Office programlarını kullanabiliyor olmak. 
- En az B Sınıfı Ehliyetinin olması. 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak -Medeni Haklarını Kullanma Ehliyetine Sahip Olmak

-18 Yaşını Bitirmiş Olmak Ve 35 Yaşını Doldurmamış Olmak,

-Askerlik Görevini Yapmış Veya Muaf Olmak Ya Da Askerlikle İlişkisi Bulunmamak -Kamu Haklarından Mahrum Bulunmamak

-Türk Ceza Kanununun 53 Üncü Maddesinde Belirtilen Süreler Geçmiş Olsa Bile; Kasten İşlenen Bir Suçtan Dolayı Bir Yıl Veya Daha Fazla Süreyle Hapis Cezasına Ya Da Affa Uğramış Olsa Bile Devletin Güvenliğine Karşı Suçlar, Anayasal Düzene Ve Bu Düzenin İşleyişine Karşı Suçlar, Zimmet, İrtikap, Rüşvet, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Sahtecilik, Güveni Kötüye Kullanma, Hileli İflas, İhaleye Fesat Karıştırma, Edimin İfasına Fesat Karıştırma, Suçtan Kaynaklanan Malvarlığı Değerlerini Aklama Veya Kaçakçılık Suçlarından Mahküm Olmamak

-Çalışmasına Engel Sağlık Problemi Olmamak, -Öysm Tarafından Yapılan Geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında Kpssp3 Puan Türünde En Az 60 Puan Almak.

-Son 1 yıldır Karkamış ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

-Varsa M.E.B onaylı Bilgisayar Sertifikası yada Mezun olduğu okulda bigisayar dersi aldığına dair kurum tarafından onaylı belge sahibi olmak. iyi düzeyde Word, Excel, PowerPoint vb. Microsoftt Office programlarını kullanabiliyor olmak.

-En az B Sınıfı Ehliyetinin olması, yoksa bile 1 yıl içerisinde alacağını taahhüt etmesi.

-Teslim Edilecek Evraklar:

1-Nüfus Cüzdanının Fotokopisi,2-Kpss Sonuç Belgesi.

3-Aile Hekiminden Alınacak Sağlık Raporu.

4-Adli Sicil Belgesi.

5-Diplomanın Aslı Veya Onaylı Fotokopisi.

6-Özgeçmiş.

7-Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlgisi Olmadığına Dair Belge.

8-Yerleşim Yeri Belgesi.

9-Bilgisayar Sertifikası / Transkript.

10- Son 6 Ay İçinde Çekilmiş 4 Adet Vesikalık Fotoğraf - Başvurular Şahsen Yapılacaktır. İşe başlayacak kişi ihtiyaç duyulan hizmet biriminde istihdam edileceğinden, en az 5 yıl süre ile vakfımızda çalışacağını taahhüt etmelidir.

-Belirtilen Şartlara Uymayan Başvurular Kesinlikle Dikkate Alınmayacaktır.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
İŞÇİ 2017-08-23 16:19:55

ADIDA FALANCA OLSUN MU ?