Öne Çıkanlar astsubay myo Personel Alımı Kara Harp Okulu memur alımı büro memuru

Diyarbakır Yenişehir SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Diyarbakır Yenişehir de yapılacak olan alımda bilgileri şöyledir.

Diyarbakır Yenişehir SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Diyarbakır Yenişehir ilinde bünyesindeki personel ihtiyacı için belirsiz süreli çalışacak, 4 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 02 Ocak 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir. Alım bilgileri şöyledir.

Resmi Kurumlardan alınmış Bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve iyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Power Point v.b.) kullanabiliyor olmak; ayrıca mülakat sınavında mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların, söz konusu Windows ve Office programlarını kullanılabilirliği mülakat komisyonunca test edilecektir. 
 - Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olmak. 
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak(Mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların, aktif sürüş kabiliyetine sahip olup olmadıkları mülakat komisyonunca test edilecektir). 
- 1-Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olmak.
2-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve engeli bulunmamak.
3-En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak(Mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların, aktif sürüş kabiliyetine sahip olup olmadıkları mülakat komisyonunca test edilecektir).
4-Resmi Kurumlardan alınmış Bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve iyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Power Point v.b.) kullanabiliyor olmak; ayrıca mülakat sınavında mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların, söz konusu Windows ve Office programlarını kullanılabilirliği mülakat komisyonunca test edilecektir.
MÜLAKAT SINAVINA HAK KAZANAN ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER:

1. Nüfus Cüzdanı ve Nüfus Kayıt Örneği
2. Son altı ay içerisinde çektirilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf
3. ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak
4. Diploma veya Mezuniyet Belgesi
5. Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi
6. Erkek adaylar için Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge
7. Adli Sicil Belgesi
8. Sağlık Raporu (Mülakatı kazanıp işe atanacaklardan tam teşekküllü devlet hastanesinden rapor istenecektir).
9. Sürücü Belgesi
10. Özgeçmiş

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.