Öne Çıkanlar MSB milli savunma üniversitesi Personel Alımı Sözleşmeli Büro Personeli başvurular başladı

Diyarbakır Hazro SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki çalışan personel ihtiyacı için Diyarbakır Hazro ilçesinde alım yapacak.

Diyarbakır Hazro SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan memur personel ihtiyacı için belirsiz süreli çalışacak, Diyarbakır Hazro ilçesinde görev alacak 1 adet Büro Görevlisi alacak. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 20 Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Diğer bilgiler şöyledir;

 Bilgisayar Sertifikası ve (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop vb.) iyi derecede kullanım bilgisine sahip olmak, (Tercihen) 
- B SINIFI EHLİYET 
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- I- MÜRACAAT EDECEK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR
1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,
3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak,
4. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
5. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
6. Üniversitelerin 4 yıllık fakülte mezun olmak,
7. Diyarbakır il veya ilçelerinde ikamet ediyor olmak,
8. Bilgisayar Sertifikası ve (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop vb.) iyi derecede kullanım bilgisine sahip olmak, (Tercihen)

9. B Sınıfı Ehliyete sahip olmak veya işe alındıktan sonra 1 yıl içerisinde B sınıfı Ehliyet alma taahhüdünde bulunmak,
10. İşe alındıktan sonra Vakıf Mütevelli Heyetince mecburi sebepler dışında 5 yıl içerisinde işten ayrılanlar 30.000 tl tazminat ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
11. Vakıf Başkanlığı sınav süreci içerisinde sınavı iptal etme yetkisine sahiptir.
12. Askerlikle ilişkisi olmamak.
13. Geçerli olan (2015-2016) Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Şartları aranır. Başvuru Evrak Teslim Yeri: Hazro Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı
II-BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:
1-Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
2-Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf,
3-KPSS Sonuç Belge fotokopisi
4-Adli Sicil Kaydı belgesi
5-Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış)
6-Diploma Fotokopisi
7-Varsa B sınıfı ehliyet belg
8-Özgeçmiş

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.